GeriTeknoloji Huawei FreeLace Pro duyuruldu: Özellikleri nasıl?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Huawei FreeLace Pro duyuruldu: Özellikleri nasıl?

Huawei FreeLace Pro duyuruldu: Özellikleri nasıl?
Abone Olgoogle-news

Huawei, dün başlayan Huawei Geliştirici Konferansı'nda ekosistemine giren yeni ürünlerini sahneye çıkardı. Bu cihazlardan biri de Huawei FreeLace Pro oldu.

Huawei Geliştirici Konferansı 2020 sırasında duyurulan yeni Huawei FreeLace Pro, şirketin kulaklık sektöründeki yeni ürünlerinden biri oldu. 40dB'ye kadar gürültü engellemeyi destekleyen boyun bantlı kulaklıklar, gürültü önleme ve ses performansı sağlamak için şirketin geliştirdiği özel algoritmalardan yararlanıyor.

Huawei FreeLace Pro, bas tüplü bir çift 14 mm alüminyum-magnezyum alaşımlı dinamik sürücüye sahip. Huawei tarafından geliştirilen bir çözüm olan Huawei HiPair ile eşleştirme ve şarj işlemi, kullanıcıların kulaklıkları USB-C bağlantı noktasıyla akıllı telefonlara takarak aynı anda yapmalarına olanak tanıyor.

Huawei FreeLace Pro duyuruldu: Özellikleri nasıl

Beş dakikalık şarj, beş saatlik müzik çalmayı sürdürmek için yeterli pil sağlıyor ve tam şarj, tam gün kullanım sunuyor.

Oppo Watch Türkiye'de! Yakından inceledikOppo, ilk akıllı saati Oppo Watch ile Türkiye'de kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen Oppo Watch'da her biri sesli koçluk desteğine sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. Fiziksel verilerinizi doğru bir şekilde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık egzersiz videoları da boş zamanlarınızı değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Dolayısıyla en yoğun zamanınızda bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her zaman açık olan nabız izleme özelliği de hem egzersiz yaparken hem de dinlenirken sağlığınızı takip ediyor. İleri düzey uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing gibi egzersizler de dahil olmak üzere, 100'ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde Oppo Watch ideal bir fitness partnerine dönüşüyor. İşte ürünün öne çıkan tüm özellikleri...(Sponsorlu İçerik)

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle