GeriTeknoloji Hearthstone Masters Tour çevrimiçi ortama taşınıyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hearthstone Masters Tour çevrimiçi ortama taşınıyor

Hearthstone Masters Tour çevrimiçi ortama taşınıyor
Abone Olgoogle-news

Blizzard devam eden COVID-19 durumu nedeniyle sıradaki Asya-Pasifik Master Tour'u çevrimiçi olarak gerçekleştirme kararı aldı.

Blizzard'dan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

"Şu anda devam eden COVID-19 durumu nedeniyle, oyuncularımızın ve görevlilerimizin sağlığını korumak amacıyla hem Masters Tour Jönköping'i hem de sıradaki Asya-Pasifik Master Tour'u çevrimiçi olarak gerçekleştirme kararı aldık. Küresel bütünlüğün korunması ve tüm katılımcılarımıza adil bir rekabet ortamı sunulabilmesi için Masters Tour Online: Jönköping 12-14 Haziran tarihleri arasında Orta Avrupa saatine göre; Masters Tour Online: Asya-Pasifik'se 16-19 Temmuz tarihleri arasında Kore saatine göre gerçekleşecek. 

Masters Tour, dünyanın dört bir yanından oyuncuların bir araya gelerek rekabet etmesi fikri üstüne kurulu ve her bir etkinlikte kurulan ilişkiler Hearthstone esporunun temel taşlarından biri. Mevcut sağlık krizine karşı verilen mücadele bu etkinliklere uzaktan katılmayı gerektirse de şu anki çevrimiçi yapı sadece bir istisna niteliğinde. Önümüzdeki dönemde küresel durumu yakından takip etmeyi sürdüreceğiz. Umarız yılın ilerleyen dönemlerinde gerçekleşecek Masters Tour Montreal ve Masters Tour Madrid etkinliklerinde yeniden bir araya gelme şansı buluruz. 

Masters Tour Online: Jönköping'e katılımlar kapanmış olsa da Masters Tour Online: Asya-Pasifik biletini cebinize koyabilmek için şu yöntemleri izleyebilirsiniz:

2 Nisan ve 24 Mayıs tarihleri arasında Battlefy üstünden bir çevrimiçi Masters Qualifier'da zafere ulaşmak
Masters Tour Los Angeles veya Jönköping etkinliklerinden birini en az 7-2'lik bir skorla tamamlamak
Masters Tour Online: Asya-Pasifik için düzenlenen Masters Qualifier turnuvalarında 5 defa ilk 8'e girmek.
Nisan veya mayıs ayında Legend sıralamalarında ilk 16'ya girmek 
Hearthstone Grandmaster olmak

Etkinliklerin günlük programlarını Masters Tour Online: Jönköping ve Masters Tour Online: Asya-Pasifik sayfalarında bulabilirsiniz. Hearthstone esporu 17 Nisan tarihinde başlayacak Grandmasters 1. Sezonu'yla birlikte geri dönüyor. Hearthstone'un ilk yeni sınıfı İblis Avcısı'nın da yer alacağı bu heyecanı YouTube.com/HearthstoneEsports adresi üstünden canlı olarak izelmek mümkün.

Evden çalışanların hayatını kolaylaştıran uygulama: Microsoft TeamsSkype entegrasyonuyla günümüzün dijital iş platformları arasında öne çıkan Microsoft Teams, koronavirüs salgını nedeniyle dünya genelinde günden güne kullanıcı kitlesini hızla artıran bir iş uygulaması. Ekiplerin her yerden kesintisiz, verimli ve güvenli çalışmasını hedefleyen Microsoft, özellikle teknoloji desteğinden yoksun olan çalışanlara ve sağlık sektörü uzmanlarına daha fazla yardımcı olmak için, Teams’e 3. yılında yeni özellikler de ekledi. Bu kapsamda Microsoft Türkiye Kurumsal İş, Üretkenlik ve Güvenlik Uygulamaları Satış Direktörü Ozan Öncel ile Teams’i konuştuk. (Sponsorlu içerik)

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle