Game of Thrones’un oyunu PC’ye geldi… Fiyatı ise…

Game of Thrones’un oyunu PC’ye geldi… Fiyatı ise…

Adından sık sık bahsettiren aksiyon dolu dizi Game of Thrones’in hayranlarına sevindirici haber geldi. Kutu oyun olarak piyasaya sürülen The Boars Game-Digital Edition oyununun zevki artık PC ve Mac’lerde de sürülecek.

Haberin Devamı

Her sezonu ayrı bir aksiyon olan, tüm dünyanın beğenisini toplayan Game of Thrones disizinin kutu oyunu artık PC’ler üzerinden de oynanabilecek. Dizinin hayranlarını çok mutlu eden kutu oyununun peşinden bu sürpriz de oldukça keyif verici. Kutu oyunun aynısı olmakla birlikte dijital ortamda daha da keyifli hale gelmiş. Kullanılan animasyonlar geliştirilmiş ve karakterler neredeyse gerçek gibi.

Dizinin bitmesinin ardından çok üzülen hayranlar bu oyun ile birlikte kendilerini neredeyse dizinin içinde hissedecek. Game of Thrones heyecanını yeniden yaşamak isteyenler için bu oyun kaçırılmaz fırsat. Oyunu çevrimiçi oynayabileceğiniz gibi tek başınıza da oynayabilirsiniz. Steam üzerinden satışa sunulan oyunu 12 Ekim tarihine kadar yüzde 20 indirim fırsatıyla 70,40 TL’ye satın alabilirsiniz.

Dizinin hayranı olan oyun tutkunları bu gelişme ile birlikte mobil sürümü de heyecanla bekler oldu. Konu ile ilgili ise henüz bir açıklama bulunmuyor.

itelligence Türkiye ile pandemi sonrası dijital dönüşüm ve yetenek yönetimiPandemiyle birlikte ezberler bozuldu, A’daz Z’ye iş yapış şekilleri değişti, dijital dönüşümün önemi hiç olmadığı kadar arttı. Hız, çeviklik, dayanıklılık ve deneyim bu dönemde kurumların en önemli özellikleri olarak belirdi. Hem finansal, hem operasyonel hem de insan gücü anlamında gerekli dayanıklılığa sahip olanların geleceğe emin adımlarla ilerleyeceği açık. Bir kez daha görüldü ki yetenek yönetimini başarıyla gerçekleştirenler ve koşullar ne olursa olsun istihdamı sağlamayı sürdürenler, başarıda sürdürülebilirliği yakalıyor. Bunları başarıyla uygulayan, bugün 25 farklı sektörden kurumların dijital dönüşüm yolculuklarına uçtan uca çözümler sunan ve onlara yol arkadaşlığı yapan itelligence Türkiye'nin CEO’su Dr. Abdülbahri Danış ile yaşanılan süreci, iş dünyası ve kurumlar açısından değerlendirdik. (Sponsorlu İçerik)
Haberle ilgili daha fazlası: