FIFA 21 demo çıkmayacak: Boşuna beklemeyin!

FIFA 21 demo çıkmayacak: Boşuna beklemeyin

EA Sports'un merakla beklenen yeni futbol oyunu FIFA 21 için sürpriz bir karar alındı. Şirket, FIFA 21 için demo sürüm çıkarmayı planlamıyor.

Haberin Devamı

EA Sports, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada FIFA 21 demo sürümünün yayınlanmayacağını duyurdu. Şirket, demo sürümü çıkarmak yerine oyunu daha da geliştirmek için çalışmaların sürdüğünü açıkladı. 9 Ekim tarihinde satışa sunulması planlanan oyun, EA Play sahiplerine ise 10 gün öncesinde ulaşacak. Yani EA Play aboneliği olanlar, FIFA 21'i daha önceden deneyimleyebilecek.

DEMO SÜRÜM NEDEN ÖNEMLİ?

Oyunların demo sürümleri, oyunlarla ilgili önemli ipuçları veriyor. Bugüne dek pek çok oyunun satışa sunulmadan önce demo sürümü kullanıcılara sunuldu. Oyuncular bu sayede hem yeni oyunun mantığını deneyimleyerek öğreniyor, hem de oyunu satın alıp almamak için net bir karara varmasını sağlıyor.

EA Sports'un bu yıl demo sürüm yayınlamayacak olması ise oyuncuların pek hoşuna gitmeyecek. Zira oyunu deneyimlemek isteyenlerin oyunu satın almaktan başka çaresi kalmıyor.

Oppo Watch Türkiye'de! Yakından inceledikOppo, ilk akıllı saati Oppo Watch ile Türkiye'de kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen Oppo Watch'da her biri sesli koçluk desteğine sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. Fiziksel verilerinizi doğru bir şekilde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık egzersiz videoları da boş zamanlarınızı değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Dolayısıyla en yoğun zamanınızda bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her zaman açık olan nabız izleme özelliği de hem egzersiz yaparken hem de dinlenirken sağlığınızı takip ediyor. İleri düzey uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing gibi egzersizler de dahil olmak üzere, 100'ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde Oppo Watch ideal bir fitness partnerine dönüşüyor. İşte ürünün öne çıkan tüm özellikleri...(Sponsorlu İçerik)
Haberle ilgili daha fazlası: