Far Cry'ın yenisi geliyor Taş Devri'ne dönüyoruz

Far Cryın yenisi geliyor Taş Devrine dönüyoruz

Ubisoft Far Cry serisinin yabani Taş Devri’nde geçecek olan yeni oyunu Far Cry Primal’ın geliştirilmekte olduğunu duyurdu.

Haberin Devamı

Ubisoft Toronto, Ubisoft Shanghai Studio ve Ubisoft Kiev Studio işbirliği ile Ubisoft Montréal tarafından geliştirilen Far Cry Primal oyuncuları milattan önce 10,000 yılına, mamutların ve kılıç dişli kaplanlar gibi dev hayvanların Dünya’da hüküm sürdüğü yıllara götürerek tek kişilik deneyim sunacak.

Far Cryın yenisi geliyor Taş Devrine dönüyoruz


Tropiklere çıkarma yapan ve Himalayalara tırmanan ödüllü seri şimdi de açık dünya kum havuzu oynanışını insanların besin zincirinin en tepesinde bulunmadığı ama bunun için savaştığı zamanlara, dev hayvanların, nefes kesici ortamların ve tahmin edilemez vahşi karşılaşmaların olduğu bir dünyaya gidiyor.

Far Cryın yenisi geliyor Taş Devrine dönüyoruz


Haberin Devamı

Oyuncular tecrübeli bir avcı ve av grubunun hayatta kalan son üyesi olan TAKKAR rolünde oynayacak. Oros’un yabani topraklarına adım atan oyuncular tek bir amacın peşinde koşacak: insanların av olduğu bir dünyada hayatta kalmak. Vahşi hayatın tehlikelerini uzaklaştırmaya ve evcilleştirmeye yardımcı olacak karakterlerle tanışacak.

Far Cryın yenisi geliyor Taş Devrine dönüyoruzOyuncular vahşi hayatı evcilleştiren ve soyunu tükenmekten kurtaran ilk insan olarak yolculuk edecek. Bu yolda yemek için avlanacak, ateşe söz geçirecek, yırtıcı hayvanları uzaklaştıracak, ölmüş hayvanların kemiklerinden silahlar ve aletler yapacak ve Oros’u fethetmek için diğer kabilelerle yüzleşecek.

Far Cryın yenisi geliyor Taş Devrine dönüyoruz


Far Cry Primal tüm dünyada 23 Şubat 2016 tarihinde PlayStation 4 bilgisayar eğlence sistemi ve Xbox One için piyasaya çıkacak. Oyun Windows PC için ise 2016 Mart ayında satışa sunulacak.

Haberle ilgili daha fazlası: