Epic Games, 2021'in ilk ücretsiz oyununu duyurdu

Epic Games, 2021in ilk ücretsiz oyununu duyurdu

Steam ile birlikte dünyanın önde gelen dijital oyun kütüphanelerinden biri olan Epic Games, 2021 yılında vereceği ilk ücretsiz oyunu duyurdu.

Haberin Devamı

Aralık ayında başlattığı özel bir kampanya çerçevesinde 15 gün boyunca her gün bir oyunu bedava oyunculara dağıtan Epic Games, bu kez 2021 yılının ilk ücretsiz oyununu paylaştı.

7-14 Ocak tarihleri arasında oyuncuların bedava indirebileceği Crying Suns, sonrasında 40 TL fiyat etiketiyle satışta kalmaya devam edecek.

Epic Games, 2021in ilk ücretsiz oyununu duyurdu

Gelelim oyunun hikayesine:

Crying Suns, gizemli bir şekilde çöken bir imparatorluğu araştıran bir uzay filosu komutanı olarak oynayacağınız taktiksel bir rogue-lite oyunudur. Hikâye bakımından zengin bu deneyimde, her başarılı deneme ile İmparatorluk ve karakter hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyorsunuz.

Epic Games abonesi olan herkes bu oyunu bedava indirebilecek. Crying Suns, 7 Ocak saat 19:00'da ücretsiz olacak.


2020 yılının en iyi oyunu: Assassin's Creed ValhallaUbisoft'un geçtiğimiz haftalarda satışa sunduğu; PC, Xbox One, Xbox Series S|X, Sony PS4, PS5 dahil tüm platformlarda sorunsuz oynanabilen Assassin's Creed Valhalla, kullanıcılarına uçsuz bucaksız bir dünya sunuyor. Yan görevlerle birlikte 100 saati aşkın muhteşem bir oyun deneyimi sunan Valhalla'yı inceliyoruz.(Sponsorlu İçerik)
Haberle ilgili daha fazlası: