GeriTeknoloji Destiny 2 resmen duyuruldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Destiny 2 resmen duyuruldu

Destiny 2 resmen duyuruldu
Abone Olgoogle-news

Destiny 2 resmi olarak duyuruldu. 2014 yılında piyasaya sürülmesiyle birlikte büyük ses getiren Destiny, Bungie tarafından yayınlanan yeni bir görselle resmi olarak açıklandı.

Bungie, Destiny 2'yi resmi olarak duyurdu. FPS ve Aksiyon RPG türlerini bütünleştiren ve ortaya başarılı bir iş çıkarmayı başaran Destiny, 2014 yılında piyasaya sürülmesiyle birlikte büyük ses getirmişti. Bungie tarafından yayınlanan yeni bir görselle Destiny 2, dün resmen duyuruldu. 

Henüz oyuna veya posterde görülen bilgilere dair kesinleşmiş bir bilgi yok ancak önümüzdeki günlerde Bungie'nin konu hakkında detaylı açıklamalarda bulunacağını bekliyoruz.  Activision Publishing CEO'su Eric Hirshberg yapmış olduğu açıklama ile birlikte en son yayımladıkları güncellemeyle her şeyin yolunda gittiğini ve Destiny 2'nin bu sonbaharda oyuncularla buluşacağını tamamen doğruladı.

Ayrıca Activision CEO'su, Destiny 2 ile oyuncuların harika bir senaryo ile karşılacaklarını belirtti. Bu sonbaharda oyuncular ile buluşacak olan Destiny 2, oldukça iddialı geliyor. 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle