GeriTeknoloji Chromebook kullananlara 3 ay Disney Plus üyeliği ücretsiz oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Chromebook kullananlara 3 ay Disney Plus üyeliği ücretsiz oldu

Chromebook kullananlara 3 ay Disney Plus üyeliği ücretsiz oldu

Google'ın popüler dizüstü bilgisayarları Chromebook'u aktive eden kullanıcılar, Disney Plus aboneliğine ücretsiz olarak geçiş yapabilecek ve 3 ay süresince bu aboneliği kullanabilecek.

12 Kasım'da yayın hayatına başlayan ve sadece bir günde 10 milyon aboneyi kendine çekerek büyük bir başarı elde eden Disney Plus, bu kez Google ile işbirliğine gitmeye karar verdi. Google'ın Chromebook isimli bilgisayarlarını aktif hale getiren, yani bilgisayarının kaydını yapanlar Disney Plus'tan üç ay süresince bedava abonelik hakkı kazanıyor. 

Kampanya 25 Kasım itibarıyla başlarken, 31 Ocak 2020 tarihine kadar da sürecek. Bu süre zarfında kullanıcıların yapması gereken tek şey bu sayfaya girerek aboneliklerini başlatmak olacak. 

Chromebook kullananlara 3 ay Disney Plus üyeliği ücretsiz oldu
Önümüzdeki dönemde gittikçe hız kazanacak hediye alma dönemi, Google’ın bu stratejisinden yaptığımız çıkarımla Chromebook hediyelerin de sunulmasını sağlayacak. 200 dolara hatta daha ucuza bulunabilen Chromebook modelleri, Disney+ aboneliğinin 21 dolarlık indirimini de hesaba katınca bir miktar daha ucuza gelecek.

Ancak Türkiye özelinde Google Chromebook satışı olmadığından ve Disney Plus henüz ülkemizde aktif hale gelmediğinden kampanyanın Türkiye'yle bir ilgisi bulunmuyor.

Oyunlar 150 milyar dolara dayandıPC ve konsol oyunları geride kalıyor, mobil oyunlar dahil oyun sektörü sadece 2019'da 150 milyar dolara yakın gelir yaratarak geleceği şekillendirmeye başladı bile. Dubai'de gerçekleştirilen On.DXB etkinliği kapsamında PUBG Mobile'ın mimarı Tencent'in daveti üzerine oyun zirvesini yakından takip ederken, Digital Age Yazı İşleri Müdürü Savaş Önemli ve ShiftDelete.Net'ten Gökey Yılmazer ile oyunlar üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.
False