Celr coin nedir?

Celr coin nedir

Celr coin olarak da bililnen Celer Network, ödemeler ve genelleştirilmiş zincir dışı akıllı sözleşmeler için hızlı, kolay ve güvenli zincir dışı işlemler sağlayan bir katman-2 ölçeklendirme platformudur. MIT, Princeton, UC Berkeley ve UIUC'dan dört doktora tarafından kurulan ağ, zincir dışı ölçekleme teknikleri ve teşvik uyumlu kriptoekonomi mekanizma tasarımlarındaki yenilikler aracılığıyla herkesin yüksek düzeyde ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamaları hızlı bir şekilde oluşturmasını, çalıştırmasını ve kullanmasını sağlar. İşte, Celr coin hakkında detaylı bilgiler

Haberin Devamı

Celer Network, ödemeler ve genelleştirilmiş zincir dışı akıllı sözleşmeler için hızlı, kolay ve güvenli zincir dışı işlemleri etkinleştirmeyi amaçlayan bir katman-2 ölçeklendirme platformudur . Projenin misyonu, 2. katman ölçeklenebilirlik teknolojisiyle desteklenen sürtünmesiz bir deneyim sağlayarak "blok zinciri için toplu kabul" sağlamaktır.

Celer Network, zincir dışı ölçekleme teknikleri ve teşvike uygun kripto-ekonomik mekanizma tasarımlarındaki yenilikler aracılığıyla herkesin yüksek düzeyde ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamaları hızlı bir şekilde oluşturmasını, çalıştırmasını ve kullanmasını sağlar.

Celer ekibi, Celer Network'teki hızlı işlem sürecini gösteren bir uygulama olan CelerX'i başlattı . Ayrıca özel bir SDK ve geliştirici portalına sahiptir.

CELR belirteci, çoklu teşvik sistemi ve zincir dışı hizmet sağlayıcılara hizmet ve işlem ücreti gibi çoklu işlevler sunan Ethereum üzerinde bir ERC-20 belirtecidir.

Haberle ilgili daha fazlası: