GeriTeknoloji Call of Duty WW2 geliyor! İşte oyundan ilk görüntüler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Call of Duty WW2 geliyor! İşte oyundan ilk görüntüler

Call of Duty WW2 geliyor! İşte oyundan ilk görüntüler
Abone Olgoogle-news

Activision tarafından dün bu saatlerde duyurulan, 2. Dünya Savaşı temalı Call of Duty WW2 içim ilk karaler ortaya çıktı. Bakalım yeni CoD nasıl olacak?

Call of Duty serisi her zaman gönlümüzde apayrı bir yere sahipti. Oldukça başarılı olan ve gönlümüzde taht kurmayı başaran bu serinin en yeni oyunu olan Call of Duty WW2 hakkında birçok dedikodu söz konusuydu.

CoD WW2 için ilk ekran görüntüleri sızdı!Dün bu saatlerde, Activison tarafından yapılan açıklamayla birlikte Call of Duty serisinin en yeni oyunu olacak olan Call of Duty WW2 resmi olarak duyuruldu.

Call of Duty WW2 geliyor İşte oyundan ilk görüntüler


İkinci Dünya Savaşı'nı konu alacak olan Call of Duty WW2 oyununa ait bazı görseller bugün Activison'un resmi sitesinde kısa süreli olarak göründü.
Bugün geçtiğimiz saatlerde Reddit kullanıcısı braderz_12 tarafından farkedilen kısa süreli fotoğraflar Acitivison'ın resmi sitesinde yayınlandı. 

Call of Duty WW2 geliyor İşte oyundan ilk görüntüler


Oyunla ilgili ayrıntıları 26 Nisan tarihinde ögreneceğimizi de hatırlatalım. Gönlümüzde taht kurmayı başaran serinin yeni oyununun yapımı Sledgehammer Games tarafından üstlenilmesi de akıllarımızda soru işareti bırakmıyor değil. Çünkü serinin bir önceki oyunu olan  Call of Duty: Advanced Warfare oyununun yapımını da Sledgehammer Games üstlenmişti ve seriyi özünden çok farklı hale getirmişlerdi.

Call of Duty WW2 geliyor İşte oyundan ilk görüntüler


Ayrıca bugün sızdırılan fotoğrafların yanı sıra, oyuna dair kapak fotoğrafı da gözüktü. Henüz kutu tasarımının kullanılacak son resim olup olmadığını bilmiyoruz.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle