Call of Duty: Mobile için 10. sezon yayında

Call of Duty: Mobile için 10. sezon yayında

Call of Duty: Mobile’ın yeni güncellemesi ile 10. Sezon "Av" başlıyor. Vahşi alanlarda geçecek yeni sezonla birlikte oyuncular, Makarov’un izini sürebilecekleri yeni görevlere atılabilecekler. Call of Duty: Mobile’ın yeni sezonu ile Makarov, Mace ve Mara karakterleri de oyuna ekleniyor.

Haberin Devamı

Call of Duty Mobile'ın yeni sezonu oyunculara sunuldu. Oyuncular yeni sezonla birlikte; Call of Duty: Modern Warfare serisindeki ünlü ‘‘Terminal’’ ve ‘‘Pine’’ haritalarında savaş hünerlerini gösterebilecek. Android ve iOS üzerinden indirilebilir olan yeni sezon güncellemesi, yeni sezon savaş bileti ile birçok yeniliği de yanında getiriyor.

Call of Duty: Mobile için 10. sezon yayında

Yeni sezon ile birlikte oyuna eklenen yeni içerikler ve güncellemeler şu şekilde;

İki Yeni Harita – Terminal (Çok Oyunculu) ve Pine (Gunfight Modu)
Yeni Battle Royale Sınıfı – Hacker
Yeni Yetenek – High Alert
Yeni İşlevsel Silah – Echo Shotgun
Yeni Operatör Becerisi – Equalizer
İki Yeni Oyun Modu – Headquarters, Hardcore
10. Sezon ‘’Av’’ Savaş Bileti– Yeni karakterler, silahlar, eşyalar ve daha fazlası.
Yeni Geniş Çaplı Oyuncu Etkinliği – ‘’Makarov’un Peşinde’’
Yeni Sezonluk Etkinlikler
Oyun içi dükkândan ulaşılabilen yeni içerikler ve eşyalar
Oyun ara yüzünde ve silah dengelerinde yapılan güncellemelerle birlikte oynanış optimizasyonları.

Oppo Watch Türkiye'de! Yakından inceledikOppo, ilk akıllı saati Oppo Watch ile Türkiye'de kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen Oppo Watch'da her biri sesli koçluk desteğine sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. Fiziksel verilerinizi doğru bir şekilde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık egzersiz videoları da boş zamanlarınızı değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Dolayısıyla en yoğun zamanınızda bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her zaman açık olan nabız izleme özelliği de hem egzersiz yaparken hem de dinlenirken sağlığınızı takip ediyor. İleri düzey uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing gibi egzersizler de dahil olmak üzere, 100'ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde Oppo Watch ideal bir fitness partnerine dönüşüyor. İşte ürünün öne çıkan tüm özellikleri...(Sponsorlu İçerik)

 

 

Haberle ilgili daha fazlası: