GeriTeknoloji Call of Duty: Black Ops Cold War için Nvidia sürprizi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Call of Duty: Black Ops Cold War için Nvidia sürprizi

Call of Duty: Black Ops Cold War için Nvidia sürprizi
Abone Olgoogle-news

Yeni GeForce Game Ready sürücüsü, GeForce oyuncularına Call of Duty: Black Ops Cold War için Oyuna Hazır özelliğini kazandırıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War, ışın izleme ve NVIDIA Reflex, NVIDIA DLSS, NVIDIA Highlights ve NVIDIA Ansel dahil NVIDIA teknolojilerini destekliyor. Ayrıca GeForce RTX 3080 veya 3090 ekran kartı satın alan oyuncular Call of Duty: Black Ops Cold War oyununa ücretsiz sahip oluyor. 

Bu sürücü Destiny 2 için NVIDIA Reflex desteğini içeriyor ve Assassin'in Creed Valhalla ve Godfall için daha iyi bir deneyim sunuyor. Sürücü güncellemesi aynı zamanda dört yeni G-SYNC Uyumlu Ekran desteğini de içeriyor. 

Call of Duty: Black Ops Cold War için Nvidia sürprizi

Call of Duty: Black Ops Cold War, birçok NVIDIA teknolojisine sahip:

-RTX hızlandırmalı DirectX Ultimate ışın izlemeli ortam kapatma, yerel gölgeler ve güneş gölgeleri efektleri

-Güzel ve net oyun görüntüleri oluştururken kare hızlarını artırmak için NVIDIA DLSS

-Sistem gecikmesini azaltmak için NVIDIA Reflex

-Yüksek çözünürlüklü görüntüler çekmeye olanak tanıyan NVIDIA Ansel

-Oyun içi anların otomatik olarak kaydedilmesini ve kaydedilmesini sağlayan Multiplayer'da NVIDIA Highlights

"Destiny 2", NVIDIA Reflex ile Daha Hızlı Yanıt Veriyor

PC yanıt verme hızını üst düzeyde yakalamak için geliştirilen ve sistem gecikmesini azaltan bir teknoloji olan NVIDIA Reflex, yeni sürücü güncellemesiyle ve Destiny 2 oyun güncellemesinin yayınlanmasıyla oyuncuların yanıt verme hızını %49'a kadar artırıyor. 

Dört Yeni G-SYNC Uyumlu Ekran

G-SYNC Uyumlu programı, G-SYNC ekosistemini genişletiyor ve tutarlılık getirmeyi ve hangi ekranların iyi bir giriş seviyesi değişken yenileme hızı (VRR) deneyimi sağlayacağı konusunda tüketicileri eğitmeyi amaçlıyor. G-SYNC uyumlu monitörlerin arasına Acer CP3271U V, Asus XG27AQ, MSI MAG274QR ve Xiaomi Mi 245 HF katıldı. 

G-SYNC Uyumlu program kapsamında NVIDIA, AdaptiveSync protokolünü destekleyen monitörlerdeki deneyimi doğrulamak için monitör OEM'leri ile birlikte çalışıyor. Bu testi geçen monitörler “G-SYNC Uyumlu” olarak belirleniyor.

Poco X3 NFC incelemesiXiaomi'nin yeni akıllı telefonlarından Poco X3 NFC, özellikle oyunseverleri çok tatmin edecek, gelişmiş kamera özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekecek. Poco serisinin yeni telefonunu yakından inceledik.(Sponsorlu İçerik)
False