GeriTeknoloji Call of Duty: Black Ops 4 Blackout Beta PS4 için yayında!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout Beta PS4 için yayında!

Call of Duty: Black Ops 4 Blackout Beta PS4 için yayında!
Abone Olgoogle-news

Black Ops, Call of Duty: Black Ops 4 Blackout Private Beta olarak, şimdi, ilk olarak PlayStation 4’te yayınlandı. Oyunseverler, Black Ops 4’ün tamamen yeni Blackout Battle Royale Mode’unu deneyimleyebilecek.

The Call of Duty topluluğu ilk defa Black Ops 4’ün tüm yeni modlarını, oyuncuları, Blackout ile son oyuncunun sağ kalacağı içerik olan Battle Royale deneyimine düşürecek. Black Ops serilerinin kutlamalarında, Blackout; kara, deniz ve hava taşıtlarıyla tamamlanan, tarihinin en büyük haritasında, hayranların favori karakterlerini, silahlarını ve klasik haritalarının ikonik kısımlarını içerecek. Activision ve geliştirici Treyarch, özel betayla 12 Ekim'de bugüne kadar en derin, en çekici Call of Duty oyununu yayınlamak için kullanıcı geri bildirimlerini ve verileri toplayacak.

The Blackout Private Beta takvimi şöyle:

PlayStation 4:
10 Eylül, Pazartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’dan) – 17 Eylül, Pazartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’a kadar)

Xbox One and PC:
14 Eylül, Cuma (Pasifik saatiyle sabah 10’dan) – 17 Eylül, Pazartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’a kadar) (Xbox One, PC)
15 Eylül, Cumartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’dan) –17 Eylül, Pazartesi (Pasifik saatiyle sabah 10’a kadar) (PC Open Beta)

Blackout, 200 milyondan fazla oyuncuyu ve 15 milyar saati aşan Black Ops serilerinde, Black Ops, Black Ops II, Black Ops III ve Black Ops gibi en büyük karakterlerden ve ikonik harita bölgelerinden bazılarını barındırıyor. 4. Özel Beta, Mason, Reznov ve Woods gibi kampanya karakterleri de dahil olmak üzere çeşitli yeni ve klasik oynanabilir karakterleri içeriyor; Rich Richtofen ve Takeo gibi karakterlerle Crash, Battery ve Seraph gibi uzmanlar isimler arasında yer alıyor. Yayılan Blackout haritasının karşısında oyuncular, Nuketown, Firing Range, Raid, Cargo ve daha fazlası gibi hayranların favori Black Ops haritalarından esinlenilen yerlerde savaşacaklar.

Yakın zamanda tamamlanmış Multiplayer Beta'yı daha önce indirmiş olan ya da katılımcı firmalar, Call of Duty: Black Ops 4'ü önceden sipariş etmiş olan hayranlar, Blackout Private Beta'ya erişim kazanacaklar. Kod ve diğer Beta erişim bilgileri Activision Beta destek sitesinde bulunuyor.

Geliştirme ekipleri Beta testi boyunca topluluk geri bildirimlerini aktif olarak toplayacak. Bununla birlikte oyun dengesini, stres testini sunucularını ince ayar yapmak ve oyunun 12 Ekim'deki lansmanından önce çevrimiçi deneyimini optimize etmek için oyuncu verilerini kullanacaklar. Bu nedenle Blackout Private Beta sadece bir başlangıç. Beta katılımcıları, Treyarch'ta planlanan beta güncelleme mesajlarıyla, oyuncu anketleri ve çevrimiçi forumlar da dahil olmak üzere çeşitli satış noktalarında geliştirme ekibiyle aktif bir diyaloğa katılma ve geri bildirimlerini paylaşma fırsatına sahip olacaklar:

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle