GeriTeknoloji Blizzcon etkinliğini seyretmek ücretsiz olacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Blizzcon etkinliğini seyretmek ücretsiz olacak

Blizzcon etkinliğini seyretmek ücretsiz olacak
Abone Olgoogle-news

Blizzard Entertainment, gelecek yıl gerçekleştireceği Blizzcon etkinliğini internet üzerinden seyircilerle buluşturacak. Bu etkinliği izlemek ise ücretsiz olacak.

Blizzcon, her yıl ABD'de gerçekleştirilen ve şirketin en yeni yapımlarını sergilediği büyük bir etkinlikti. Ancak pandemi sonrası bu yıl gerçekleştirilmesi planlanan Blizzcon iptal edilirken, gelecek yılki etkinlik ise internet üzerinden yapılacak.

Pandemi öncesinde açılış seramonisi ücretsiz bir şekilde izleyebilirken etkinliğin geri kalanı ücrete tabiydi. Yapılan son açıklama ile ise etkinliğin tamamen ücretsiz olacağı netleşmiş oldu.

Blizzcon etkinliğini seyretmek ücretsiz olacak

Blizzcon, gelecek yıl 19 - 20 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Blizzard, bu etkinlikte yeni oyunlarını görücüye çıkaracak, sürprizler paylaşılacak.

SHADOWLANDS NE ZAMAN ÇIKACAK?

World of Warcraft'ın Shadowlands genişleme paketinin çıkış tarihi de netleşti. Oyun, 24 Kasım tarihinde gece yarısı 02.00'de oyunculara sunulacak.

Sony WH-1000XM4 incelemesi Sony, yeni nesil kablosuz kulak üstü kulaklığı WH-1000XM4 model ürününü Türkiye'de satışa sundu. Ürünü yakından inceledik.
False