GeriTeknoloji Bir yıllık al, 15 ay kullan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bir yıllık al, 15 ay kullan

Bir yıllık al, 15 ay kullan
refid:13082322 ilişkili resim dosyası

1 yıllık ESET kurumsal antivirüs ürünü alan şirketlerin ürün lisansları ücretsiz olarak 3 ay uzatılacak.

Dünyanın en çok kullanılan antivirüs programlarından NOD32’yi geliştiren yazılım kuruluşu ESET, Aralık ayı kampanyasında şirketlere sesleniyor. 31 Aralık 2009 tarihine kadar, bir yıllık ESET kurumsal antivirüs ürünü alan şirketlerin ürün lisansları ücretsiz olarak 3 ay uzatılıyor. Üstelik Bonus Card’a 6 taksit seçeneğiyle.

Sezgisel tarama özelliği ThreatSense® ile antivirüs sektörüne farklı ve proaktif bir yaklaşım getiren ESET, yeni yılı güvenlik içinde geçirmek isteyen kurum ve kuruluşlara cazip bir kampanya sunuyor. ESET NOD32 Antivirus 4 ve ESET Smart Security 4’ün kurumsal versiyonlarını tercih ederek bir yıllık kullanım lisansı alan şirketler, aynı ürünleri 3 ay daha fazla kullanabiliyor. 31 Aralık 2009 tarihine kadar devam eden bu kampanya ile şirketler hem güvenlik hem maliyet hem de zaman avantajı elde ediyor. Kampanya çerçevesinde ürünler Bonus Kart’a 6 taksit seçeneğiyle sunuluyor.

Bugün, tüm dünyada 90 milyon kişi tarafından kullanılan ESET antivirüs ürünleri, hem Türkiye’de hem de dünyada, en büyük kuruluşlar tarafından tercih ediliyor. ESET, başlıca 2 ürünü ile öne çıkıyor:

ESET Smart Security 4
Kurumsal kullanıcılara son-nokta koruması sağlayan tam anlamıyla entegre bir malware çözümü.  Güçlü ThreatSense® motoruna sahip ESET NOD32 Antivirus ile özel üretim güvenlik duvarı ve anti-spam filtresini bütünleştiren ESET Smart Security 4, internet kaynaklı tehditleri engellemek amacı ile sürekli uyanık. Kurumsal kullanıcılar için ESET Smart Security 4 Business Edition, ağ ortamlarında kolaylıkla kurulum ve yönetim yapabilmenizi, imza güncellemelerini merkezileştirerek bant genişliğinden tasarruf etmenizi sağlayan ESET Remote Administrator özelliği ile birlikte geliyor.
 
ESET NOD32 Antivirus 4
ThreatSense  motoru üzerine kurulu ESET NOD32 Antivirus 4; virüs, trojan, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve diğer internet tabanlı tehditlere karşı koruma sağlıyor. ESET NOD32 Antivirus en az sistem kaynağı ile en üstün korumayı sunuyor.

ESET ürünlerinin yararları
Çok katmanlı proaktif koruma
Minimum false-positive (hatalı tespit) ile maksimum tespit
Piyasadaki en az sistem kaynağı tüketimi
Hızlı dosya taraması

False