GeriTeknoloji Benim İşim Girişim Yarışması'nın 3. dönem finali gerçekleştirildi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Benim İşim Girişim Yarışması'nın 3. dönem finali gerçekleştirildi

Benim İşim Girişim Yarışması'nın 3. dönem finali gerçekleştirildi
Abone Olgoogle-news

Erciyes Teknopark ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) iş birliğiyle düzenlenen Benim İşim Girişim Yarışması'nın 3. dönem finali gerçekleştirildi.

Çevrim içi olarak düzenlenen finalde ilk 10'a girmeyi başaran ekipler jüri tarafından değerlendirildi. Değerlendirmenin ardından kazanan ilk 3 girişimci ekip belirlendi.

Yarışmanın birincisi "Kablosuz Portatif Ultrason Cihazı" projesi ile Ginecho ekibi oldu. "Oyun Eklenti Pazar Yeri" ile Imperial Plugins ekibi ikinci, "Kapalı Alan Yönlendirme Sistemi" projesi ile EyeLock ekibi üçüncü oldu.

Erciyes Teknopark ve ORAN iş birliği ile 2017 ekim ayında bölgede teknoloji tabanlı girişimciliğin yaygınlaştırılması ve teşvik edilmesi adına başlayan Benim İşim Girişim iş fikri yarışması başta Kayseri olmak üzere ülkemiz girişimcilik ekosistemine önemli katkılar sağlıyor.

Huawei MateBook X incelemesiHuawei, ağırlığı 1 kilogramı geçmeyen ve oldukça ince bir tasarıma sahip olan Huawei MateBook X'i Türkiye'de satışa sundu. İş ve eğitim odaklı bilgisayar arayanlara hitap eden Huawei'nin bu yeni ürününü yakından inceledik. (Sponsorlu içerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle