Başkanlar Günü'ne özel iPhone XS ve iPhone XS Max geliyor!

Başkanlar Gününe özel iPhone XS ve iPhone XS Max geliyor

ABD'de her yıl Şubat ayının üçüncü pazartesi günü gerçekleştirilen Başkanlar Günü, İlk başkan George Washington'un (22 Şubat 1732) ve 16. Başkan Abraham Lincoln' un (12 Şubat 1809) doğum günleri arasında kutlanıyor. Bu özel gün için Rusya merkezli aksesuar markası Caviar, ABD başkanlarının kabartmalarının bulunduğu özel iPhone XS ve iPhone XS Max'i 18 Şubat tarihinde piyasaya sürüyor.

Haberin Devamı

Caviar, Keneddy, Lincoln ve diğer ünlü ABD başkanlarının yüz kabartmalarıyla süslediği özel iPhone XS ve iPhone XS Max serisini 18 Şubat ABD Başkanlar Günü'ne özel satışa sunuyor. Bu özel sürüm telefonlarda Jonh Kennedy, Abraham Lincoln, George Washington ve Franklin Roosevelt dahil 10 ABD başkanı bulunacak. Telefonlarda kullanılacak başkanların ünlü sözleri de halk ile yapılan anketlerle belirlendi; akılda kalan sözler büyük puntolarla telefonun üzerine yazıldı.

Diğer bir deyişle söz konusu başkanın söylediği bir özlü söz, ankete katılan katılımcıların da katkısıyla başkanların yüz kabartmasının hemen altında yer aldı. Örneğin Roosevelt'in 'Tek korkumuz korkunun ta kendisi' sözü de yine bu telefonlarda karşımıza çıkan sözlerden sadece biri. 

Başkanlar Gününe özel iPhone XS ve iPhone XS Max geliyor

Foto: nl.letsgodigital.org

Tasarımında altın kaplama malzeme kullanılan cihazların görünümü ise oldukça dikkat çekici...

ABD Başkanlar Günü'ne özel üretilen bu iPhone XS ve iPhone XS Max'in fiyatı ise yaklaşık 5000 dolar seviyelerinde. 

Haberle ilgili daha fazlası: