GeriTeknoloji Avrupa Bulut Ödülleri’nin Türkiye birincisi Verifone oldu
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Avrupa Bulut Ödülleri’nin Türkiye birincisi Verifone oldu

Avrupa Bulut Ödülleri’nin Türkiye birincisi Verifone oldu
Abone Olgoogle-news

Avrupa’daki en büyük ve en prestijli bulut bilişim ödülü Avrupa Euro Cloud’un Türkiye temsilcisi olarak faaliyet gösteren Avrupa Bulut Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 4’üncüsü düzenlenen etkinlikte Verifone Türkiye, En İyi Bulut Bilişim Dönüşüm Metotları Kategori Birincisi ve En İyi Bulut Bilişim Dönüşüm Metotları Avrupa Kategori İkincisi olmaya hak kazandı.

Verifone, alanındaki en prestijli ödüllerden olan Avrupa Bulut Ödülleri’nin (Euro Cloud Awards) Türkiye birincisi oldu. Yarışmanın “Bulut Bilişim Dönüşüm Metotları” (Best Cloud Transformation Methods) kategorisinde büyük ödülü, “En İyi Bulut Bilişim Dönüşüm Metotları Avrupa kategorisinde ise ikincilik kazanan Verifone, geliştirdiği teknolojiyle, perakende sektöründe önemli bir dönüşümün öncüsü konumunda olduğunu da bir kez daha kanıtladı.

Bulut bilişim teknolojisini POS terminallerine entegre eden perakende çözümüyle birinciliğe layık görülen Verifone’un ödülünü, 22 Kasım’da Ritz Carlton Hotel’de düzenlenen ödül töreninde, Verifone Güney Doğu Avrupa, Türkiye ve Türki Cumhuriyetler Genel Müdürü Onur Altınbaş aldı.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle