GeriTeknoloji Arcturus Mengsk nihayet Starcraft II evrenine giriş yaptı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Arcturus Mengsk nihayet Starcraft II evrenine giriş yaptı

Arcturus Mengsk nihayet Starcraft II evrenine giriş yaptı

Sons of Korhal'ın lideri olan Arcturus Mengsk nihayet Starcraft II evrenine giriş yaptı ve tüm gaddarlığıyla iradesini herkese kabul ettirmeye hazır. Mengsk, bir Co-op Komutanı olarak zorunlu hizmet altındaki işçi ve askerleriyle rakiplerine hemen baskı kuruyor ve oyunun ilk safhalarından itibaren gücünü kabul ettiriyor. Kolayca gözden çıkarılabilen askerleri, alt edildiklerinde silahlarını düşürüyor ve başka bir asker bunu yerden alarak savaşa devam edebiliyor.

Mengsk, enerji yerine İmparatorluk Yetkileri adında bir kaynak kullanıyor. Bu kaynağı, Kraliyet Muhafızlarını eğiterek veya onların rütbelerini arttırarak oluşturuyorsunuz. İmparatorluk Yetkileri büyüdükçe Mengsk daha güçlü ve tartışmalı yeteneklere sahip oluyor. Hemen StarCraft II'ye girerek Mengsk'in sadık ve devasa ordularını kontrol etmeyi deneyebilirsiniz. 

Yeni Co-op Zorluk Seviyesi: Brutal +

Co-op oyuncuları, mevcut Hard ve Brutal ayarlarının ötesinde bir zorluk seviyesini deneyimleme şansı bulacak.Brutal + seviyesinde oynarken Amon birden fazla mutator'un avantajını kazanacak ve bunların her biri oyunun zorluğunu kendine has bir biçimde arttıracak. Bir arkadaşınızla güçlerinizi birleştirerek Brutal+ zorluğunun 6 farklı seviyesi arasından seçim yapabileceksiniz. Bunların her biri git gide daha da zorlu (ve büyük ödüller sunan) bir hal alacak. Brutal +, ayrıca rastgele mutator setleri oluşturarak oyuncular için bir Mutasyon Sınavı (Mutation Challenge) ortaya çıkaracak. 

Oyunlar 150 milyar dolara dayandıPC ve konsol oyunları geride kalıyor, mobil oyunlar dahil oyun sektörü sadece 2019'da 150 milyar dolara yakın gelir yaratarak geleceği şekillendirmeye başladı bile. Dubai'de gerçekleştirilen On.DXB etkinliği kapsamında PUBG Mobile'ın mimarı Tencent'in daveti üzerine oyun zirvesini yakından takip ederken, Digital Age Yazı İşleri Müdürü Savaş Önemli ve ShiftDelete.Net'ten Gökey Yılmazer ile oyunlar üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik.
False