GeriTeknoloji Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesi tanıtıldı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesi tanıtıldı

Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesi tanıtıldı
Abone Olgoogle-news

HyperX, Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesi'nin duyurusunu yaptı. İşte klavyenin öne çıkan özellikleri...

Şirketin iddiasına göre ürün, anahtar başına 80 milyon ömür boyu tıklama oranı ile dikkat çekerken, doğrusal HyperX Red mekanik tuşlarını da içeriyor. Klavye üzerinde, hızlı erişim düğmeleri ve ses seviyesi ayarlama tekerleğine sahip özel medya tuşları yer alırken daha fazla LED ve RGB aydınlatma için çift katmanlı şeffaf, HyperX yazı karakteriyle yazılmış HyperX pudding tuş kapakları bulunuyor.

Alloy Elite 2 Mekanik Oyun Klavyesi tanıtıldı

HyperX Alloy Elite 2 ’de LED ışıklandırmalı özel ışık çubuğu yer alıyor, tuş başına aydınlatmalı dinamik RGB efektlerine ve RGB renklere sahip. Parlaklık, aydınlatma efektleri ve oyun modu için hızlı erişim düğmeleri da mevcut.

Bununla birlikte özel medya düğmeleri ve büyük bir ses seviyesi ayarlama tekerleği de klavyenin üzerinde konumlandırılmış. Ürün, ayrıca USB 2.0 geçişi, yüzde 100 yanlış tuş algılama/önleme ve aynı anda basılan tüm tuşları doğru algılama özelliğini de kullanıyor.

Kullanıcılar, ayrıca NGENUITY yazılımını kullanarak sezgisel aydınlatma ve efektleri ayarlayabiliyor. 

HyperX Alloy Elite 2, kullanıcılara kişisel özelleştirme için üç adete kadar profil kayıt etmelerine olanak sağlayan yerleşik bellek sunuyor. Ürün, PC, PS4 ve Xbox One ile uyumlu bir yapıda.

Oppo Watch Türkiye'de! Yakından inceledikOppo, ilk akıllı saati Oppo Watch ile Türkiye'de kullanıcılarının karşısına çıkıyor. 41mm ve 46mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen Oppo Watch'da her biri sesli koçluk desteğine sahip, fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. Fiziksel verilerinizi doğru bir şekilde izleyen akıllı saatte, 5 dakikalık egzersiz videoları da boş zamanlarınızı değerlendirmenizde size yardımcı oluyor. Dolayısıyla en yoğun zamanınızda bile saatinize yapacağınız birkaç dokunuşla formda kalabiliyorsunuz. Her zaman açık olan nabız izleme özelliği de hem egzersiz yaparken hem de dinlenirken sağlığınızı takip ediyor. İleri düzey uyku izleme özelliği de her gece uyku durumunuzla ilgili kayıt tutuyor. Kapalı ortamda kürek çekme ve kitesurfing gibi egzersizler de dahil olmak üzere, 100'ün üzerinde farklı spor seçeneğinin bulunduğu Google Fit de bu tabloya eklendiğinde Oppo Watch ideal bir fitness partnerine dönüşüyor. İşte ürünün öne çıkan tüm özellikleri...(Sponsorlu İçerik)
False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle