AirPods Pro Lite: Uygun fiyatlı kulaklık ne zaman geliyor?

Güncelleme Tarihi:

AirPods Pro Lite: Uygun fiyatlı kulaklık ne zaman geliyor
Oluşturulma Tarihi: Nisan 21, 2020 07:51

Kablosuz kulaklık sektöründe hatırı sayılır bir pazar payına sahip olan Apple; AirPods serisine son olarak AirPods Pro modelini eklemiş ve çıtayı bir üst seviyeye çıkarmıştı. Şirketin bu kez AirPods Pro Lite isminde yeni bir kulaklık çıkaracağı ve fiyatının daha uygun olacağı iddia ediliyor. Peki Yeni kulaklıkla ne zaman karşılaşacağız?

Haberin Devamı

Kulağa takıldığı anda iletişim kurmaya hazır hale gelen, müzik dinleme konusunda rahatlık sunan AirPods serisini Apple yenilemeyi sürdürüyor. AirPods Pro ile aktif gürültü engelleme teknolojisini sunmaya başlayan şirket, kullanıcılardan olumlu puanlar alırken diğer yandan yeni ürünler için de çalışmalarını sürdürüyoe.

Tutarlı tahminleriyle bilinen Jon Prosser'a göre Apple, Mayıs ayı içinde AirPods Pro Lite adında fiyatı daha uygun olan bir kablosuz kulaklığın duyurusunu yapacak. Aynı etkinlikte yeni nesil Macbook Pro ve iPhone SE Plus model telefonun da görücüye çıkacağını düşünen Prosser, AirPods Pro'dan farklı olarak AirPods Pro Lite'ın aktif gürültü engelleme teknolojisini barındırmayabileceğini kaydetti.

AirPods Pro Lite: Uygun fiyatlı kulaklık ne zaman geliyor

Aktif gürültü engelleme teknolojisi, AirPods Pro'yu diğer seriden ayıran en önemli özellik. Kulaklıklar kulağa yerleştiğinde ilgili ayar aktif hale getirildiğinde dış ses bastırılıyor ve dinlenen içeriğe çok daha fazla odaklanılabiliyor.

Haberin Devamı

AirPods Pro Lite'ın 150 ila 200 dolar arası bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!