Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Taciz çılgınlığı

Aysel Gürel, geçtiğimiz gün kızı Müjde Ar’la birlikte Profilo alışveriş merkezine gitti.

İkili Dunkin Donuts’a uğradı. Ancak tatlılarını sipariş vermek üzere kasaya yaklaşan Gürel’in çığlığıyla ortalık bir anda karıştı. Ar’ın tüm çabalarına rağmen sakinleşmeyen ünlü söz yazarı, güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle bağırmaktan vazgeçti. Görevlilere bir adamın kalçasını ellediğini söyleyen, bu yüzden bağırdığı öğrenilen 77 yaşındaki Aysel Gürel, biraz kendine geldikten sonra kızıyla oradan ayrıldı.

Mücevher baktılar

Dünyanın en prestijli mücevher markalarını aynı çatı altında buluşturan Collection, Maçka’daki yeni mağazasını açtı. Stefann Hafner’in ödül almış mücevherleri ile Roberto Coin ve İo Si Scavia’nın koleksiyonlarının sergilendiği açılış kokteyline birçok ünlü katıldı. Collection’ın sahibi Dilek Ertek’in gelini Merve Atuk’un modellik yaptığı davette, işadamı Nurettin Hasman’ın kızı Merve ile sevgilisi Eda Taşpınar da pırlanta yüzükleri inceledi. Mücevher tutkunu Ethel Baler de yazı erken getiren güzellerdendi.

Her şey çocuklar için

TEVİTÖL Başkanı Ömer Dinçkök ile eşi Ayşegül Hanım, çocukları çok sevdiklerini, onlardaki üstün özellikleri ve yetenekleri ortaya çıkarmanın çok önemli olduğunu belirtiyor. TEVİTÖL’de öğrenim gören çocukların özel yeteneklerinin geliştirilmesi için herkese görev düştüğünü ifade eden Ayşegül Dinçkök’ün en büyük destekçisi ise elbette eşi Ömer Bey...

Vera Wang Türkiye’de

Tansa Mermerci Ekşioğlu ve Begümhan Doğan Faralyalı gibi isimlerin gelinliklerini tercih ettikleri Vera Wang markası, artık Türkiye’de... Kendi gelinliğini seçerken büyük zorluklar çektiği için bu işe el atan ve kısa sürede kendi alanında akla gelen ilk isimlerden biri olan Amerikalı tasarımcı Vera Wang’ın gelinlikleri, Vakko’da satılıyor.

Partiler hız kesmiyor

Iraz Gökçeören ve Mert Polat’ın birlikte organize ettiği perşembe partileri, A+Plus’ta devam ediyor. Her hafta başka bir konseptle düzenlenen ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin büyük rağbet gösterdikleri bu partilerin müdavimleri arasında Sinan Hotiç ve Serdar Ortaç da var.

Yıllar sonra yeniden sahnede

Uzun zaman sahnelerden uzak kalan Gönül Yazar, yıllar sonra sevenleriyle buzhol’de buluşuyor. Taş bebek lakaplı sanatçı, bu cumartesi akşamı saat 23.00’te sevilen Türk sanat müziği eserleriyle izleyicinin karşısında olacak. Mekanın ortağı Ender Sanal, Yazar’ı ikna etmenin hiç de kolay olmadığını, ama sonunda planlarını gerçeğe dönüştürdüklerini söylüyor.

Kutlama yarın akşam Vezir’de

Gül Ergi, yeni yaşını yarın akşam, 500 yıllık tarihi bir hamamın restore edilmesiyle oluşturulan Ortaköy’deki Vezir Restaurant’ta kutlayacak. 100 davetlinin katılacağı öğrenilen bu yemekli kutlama için tüm hazırlıklar çoktan tamamlandı. Şimdi en çok merak edilense, geçtiğimiz yıl Ergi’ye iri bir tek taş yüzük hediye eden Yücel Mergen’in, bu kez hayat arkadaşına ne alacağı...
X
YAZARIN DİĞER YAZILARI