GeriFutbol Süper Lig'in "en sağlam 11'i"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Süper Lig'in "en sağlam 11'i"

Süper Lig'in "en sağlam 11'i"
refid:29378012 ilişkili resim dosyası

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) ve Lassa işbirliğiyle düzenlenen, "Lassa En Sağlam 11 Karması" oylaması tamamlandı.

Yapılan açıklamada, "Lassa En Sağlam 11 Karması"nda Galatasaray'dan 5, Fenerbahçe'den 4 ve Beşiktaş'tan 2 futbolcu yer aldığı duyuruldu.

Futbolseverlerin, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden "#haftanınensağlamı" etiketini kullanarak dahil olduklara oylamaya toplam 169 bin 260 kişinin katıldığı aktarılırken, 2014-2015 sezonunun en sağlam 11'i, Fernando Muslera (Galatasaray), Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Semih Kaya (Galatasaray), Egemen Korkmaz (Fenerbahçe), Caner Erkin (Fenerbahçe), Gökhan Töre (Beşiktaş), Selçuk İnan (Galatasaray), Emre Belözoğlu (Fenerbahçe), Wesley Sneijder (Galatasaray), Demba Ba (Beşiktaş) ve Burak Yılmaz'dan (Galatasaray) oluştu.

Ayrıca, futbolseverlerden aldığı 18 bin 813 oyla en çok tercih edilen isim olan Beşiktaşlı Gökhan Töre, sezonun "En sağlam futbolcusu" olarak belirlendi. "Lassa En Sağlam 11 Karması"na seçilen futbolculara, TSYD ve Lassa tarafından ağustos ayında düzenlenecek törenle ödülleri verilecek.

False