SÜPER GECE'DE BUNLAR OLACAK

Güncelleme Tarihi:

SÜPER GECEDE BUNLAR OLACAK
Oluşturulma Tarihi: Mayıs 06, 2012 17:49

Spor yayıncılığında Hürriyet Dünyası devrimi... Galatasaray- Beşiktaş ve Trabzonspor - Fenerbahçe maçının tüm ayrıntıları anında cep telefonunuzda, iPad'ınızda ve bilgisayarınızda.

Haberin Devamı

Süper Final'in iki süper karşılaşmasının maç öncesi görüntüleri, yorumları, tahminleri HÜRRİYET DÜNYASI ile size ulaşıyor. Galatasaray-Beşiktaş ve Trabzonspor-Fenerbahçe karşılaşmalarının tüm detayları Hürriyet'in uzman kadrosuyla canlı yayınla ekrana geliyor.  Türk Telekom Arena
 
Hürriyet Dünyası, yayına Galatasaray-Beşiktaş maçının oynanacağı TT Arena'dan başlayacak. Şermin Terzi ve İsmail Er maç öncesi sarı kırmızılı ve Beşiktaşlı konuklarını ağırlayacak. Maç öncesi TT Arena'nın tüm heyecanını HÜRRİYET DÜNYASI'yla Hürriyet okurlarına aktaracak.

Hakan Ünsal, Mehmet Ali Birand, Kanat Atkaya, İlker Yasin'in teknik analizleri ve skor tahminleri canlı görüntülerle ekrana gelecek. TT Arena'daki yayına iki takımın yöneticileri ve ünlü isimleri de katılacak.
Galatasaray- Beşiktaş maçı öncesi Arena'nın nabzını HÜRRİYET DÜNYASI aktaracak.
iPad, Mobil telefon ve bilgisayarlardan izlemek için www.hurriyet.com.tr

 
 
Hakan Ünsal ile maç keyfi
 
Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın efsane futbolcusu Hakan Ünsal'ın yorumları da HÜRRİYET DÜNYASI'nda.
Hakan Ünsal, iki karşılaşmayı da görüntülü olarak HÜRRİYET DÜNYASI için izleyecek ve yorumlayacak.
 
Altan Tanrıkulu Trabzon'da
 
Avni Aker'in atmosferi, Trabzonspor-Fenerbahçe maçının kritik anları ve canlı yorumları da HÜRRİYET DÜNYASI'nda...
Altan Tanrıkulu'nun yorumlarını iPad, Mobil telefon ve bilgisayarlardan izlemek için www.hurriyet.com.tr 

Ertuğrul Özkök ile Develi
 
Şermin Terzi, TT Arena'daki maçın nabzını aktarırken, Ertuğrul Özkök de Fenerbahçeliler ile birlikte Trabzon-Fenerbahçe maçını izleyecek. Özkök, hem maçı yorumlayacak, hem de Fenerbahçelilerle sohbet edecek. Özkök ile Kalamış Develi restaurant'tan yayını Ahmet Ercanlar gerçekleştirecek.

Hürriyet okurları da HÜRRİYET DÜNYASI'nda 
 
Sürprizler bunlarla da sınırlı değil. Sizlerin yorumları, düşünceleri de HÜRRİYET DÜNYASI'nda yerini alacak. HÜRRİYET DÜNYASI tüm taraftarların tartışacağı, Hürriyet yazarları ile birlikte maç izleyip yorumlayacağı bir mecraya dönüşecek.
Hürriyet okurlarının yorumları için www.hurriyet.com.tr  

Haberle ilgili daha fazlası:

BAKMADAN GEÇME!