GeriSpor Stoichkov’u alın
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Stoichkov’u alın

Trabzonspor'un ısrarla üzerinde durduğu dünyaca ünlü Bulgar futbolcu için Başkan M.Ali Yılmaz devreye girerek, menajerlere, 'Transferini sonuçlandırın' dedi...

Bordo mavili takımın kadrosuna dahil etmek istediği Stoichkov'la maç başı anlaşmak isteyen Başkan Yılmaz, menajerlere, 'Eğer maç başına anlaşmak isterse, alacağı transfer ücretini artırabiliriz' dediği, ancak, 'Bonservisi elinde olan Stoichkov'un böyle bir teklife yanaşacağını sanmıyoruz' yanıtını aldığı kaydedildi.

Hollanda'da faliyet gösteren Number Ten isimli menajerlik firması da hırsı ve savaşçı yapısıyla da, 'Trabzonspor için ideal bir oyuncu' olarak nitelendirilen Stoichkov için girişimlerini yoğunlaştırdığı belirtildi. Bulgar futbolcunun her sezon için 1 milyon dolar istediği, Başkan Yılmaz'ın da öneriye sıcak baktığı ifade edildi.

Öte yandan Birol ve Çetin'e Erzurumspor talip oldu. Erzurumspor yöneticileri Trabzon'a gelerek Asbaşkan Hikmet Onur'la iki oyuncunun transferini görüştü. Onur, Birol'u verebileceklerini, ancak Çetin'i bırakmayı şu anda düşünmediklerini belirtti. Birol da Erzurumspor'a gidebileceğini söyledi.
False