GeriFutbol Ünal Aysal hazırlık yapıyor mu? Açıkladı!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ünal Aysal hazırlık yapıyor mu? Açıkladı!

Ünal Aysal hazırlık yapıyor mu? Açıkladı!

İsmi yeniden Galatasaray başkanlığı için geçen Ünal Aysal, kendisini eleştiren Levent Nazifoğlu’nu ‘çocuk’ olarak nitelendirdikten sonra, “Galatasaray asla başkansız kalmaz. Ben ya da başkası olur ama bir aday çıkarırız” dedi.

Zor günler geçiren Galatasaray'da ismi yeniden başkanlık için geçen Ünal Aysal çarpıcı açıklamalar yaptı. Kendisini “İlgiyi seviyor. Kulüpte para kalmadı yeniden aday olmaz” diyerek eleştiren Levent Nazifoğlu'nu ‘çocuk' olarak nitelendiren Aysal şu ifadeleri kullandı:

BENİM PARA PULLA ALAKAM YOK
“Bunlar çocuk. Her türlü şeyi söyleme hakları var. Benim para veya pulla alakam yok. Başkanlıktan ayrılma nedenim karşılıklı güvensizlikti. Kulübün şu anki durumu bende büyük hayal kırıklığı yaratıyor. Maalesef üzücü bir şekilde takip ediyoruz. Seçime daha 1 sene var. Sanıyorum Başkan Dursun Özbek bu süreyi sonuna kadar kullanmak istiyor. Önümüzde mali genel kurul var. Herhangi bir hazırlık içerisinde değilim. Galatasaray hiçbir zaman başkansız kalmaz. Ben ya da başkası olur ama bir aday çıkarırız.” (Sözcü)

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle