Türkiye Hırvatistan basketbol maçı ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda? İşte bilgiler

Türkiye Hırvatistan basketbol maçı ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda İşte bilgiler

A Milli Basketbol Takımı'nın rakibi Hırvatistan ile maçı sporseverlerce araştırılıyor. A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2022 Avrupa Şampiyonası (EuroBasket 2022) Elemeleri D Grubu'ndaki üçüncü maçında Hırvatistan ile karşılaşacak. Peki, Türkiye Hırvatistan basketbol maçı ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda?

Haberin Devamı

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2022 Avrupa Şampiyonası (EuroBasket 2022) Elemeleri D Grubu'ndaki üçüncü maçında Hırvatistan ile karşılaşacak. A Milli Takım'ın Hırvatistan'ın yanı sıra İsveç ve Hollanda ile yer aldığı gruptaki üçüncü ve dördüncü maçlar, yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle İstanbul'da Sinan Erdem Spor Salonu'nda yapılacak. İşte, Türkiye Hırvatistan basketbol maçı hakkında ayrıntılar...

Türkiye ile Hırvatistan arasındaki karşılaşma 27 Kasım Cuma akşamı saat 19.00'da başlayacak. Heyecan dolu bu müsabaka NTV kanalından yayınlanacak.

Bu müsabakadan önce saat 16.00'da ise Hollanda ile İsveç karşı karşıya gelecek.

A Milli Takım, gruptaki dördüncü maçını ise 29 Kasım Pazar günü saat 17.00'de Hollanda ile yapacak. Grupta aynı gün saat 20.00'de ise İsveç-Hırvatistan müsabakası oynanacak.

Haberin Devamı

Ay-yıldızlı takım, gruptaki ilk maçında Hollanda'ya 72-65, ikinci maçında da İsveç'e 87-80 yenildi.

Gruptaki ilk iki maçını kazanan Hırvatistan liderlik koltuğunda otururken, birer galibiyetleri olan Hollanda ve İsveç ise iki ve üçüncü sırada yer alıyor. Galibiyeti olmayan A Milli Takım ise son sırada bulunuyor.