GeriFutbol Terim'in iki kırmızı çizgisi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Terim'in iki kırmızı çizgisi

Terim'in iki kırmızı çizgisi

Mali tablo ve UEFA kısıtlamaları nedeniyle, Gomis, Belhanda ve diğer yıldızlara, kulübün çıkarlarına uygun teklifler gelmesi halinde masaya oturulmasını isteyen Galatasaray Teknik Direktörü, kaleci Muslera ve Fernando’nun gidişine ise kapıları kapattı.

UEFA’nın kısıtlamalarına karşın, iddialı bir kadro kurmaya hazırlanan Galatasaray’da, teknik direktör Fatih Terim vazgeçilmez gördüğü 2 futbolcusunu yönetime iletti: Muslera ve Fernando. Tecrübeli hoca, kulübün mali politikasına uygun bir liste ile Ndiaye, Ahmed Musa ve Emre Mor’u kiralık isterken, Nagatomo ile Denayer’in bonservisinin alınmasını, Donk ile sözleşme imzalanması, Trezeguet için uygun şartların oluşması halinde takıma katkı sağlayacağını belirtti.

İkisi de kategori dışında

Kulübün menfaatlerine uyarsa, maliyeti yüksek yıldızlara gelecek tekliflerin değerlendirebileceğini belirten Terim, Muslera ve Fernando’yu ise bu kategorinin dışında bıraktı. Muslera ve Fernando’nun Galatasaray takımı için çok kilit özellikle 2 futbolcu olduğunu belirten Terim, “İkisi de önümüzdeki sezon yine takımın omurgasındaki en önemli isimler olacak” ifadelerini kullandı. Böylece bu 2 yıldızın kesin olarak önümüzdeki yıl da takımda olması kesinleşti.

Gelecel tekliflere bağlı

Bu durumda, Muslera ile Fernando’ya teklif gelse dahi değerlendirmeye alınmayacak. Bu 2 yıldız dışında Çin kulüplerinin ilgi gösterdiği Gomis, İngiliz kulüplerinin radarındaki Rodrigues ve Belhanda ile Maicon için Galatasaray Kulübü’nü mutlu edecek bir teklif gelirse masaya oturulacak.

En popüler Dünya Kupası bahislerini incelemek için buraya tıklayın! 

False