GeriSpor Survivor Barış Özbek kimdir nereli kaç yaşında, hangi takımda oynadı? Adı yıllarca yeşil sahalarda anılmıştı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor Barış Özbek kimdir nereli kaç yaşında, hangi takımda oynadı? Adı yıllarca yeşil sahalarda anılmıştı

Survivor Barış Özbek kimdir nereli kaç yaşında, hangi takımda oynadı? Adı yıllarca yeşil sahalarda anılmıştı
Abone Olgoogle-news

Survivor Barış Özbek pek çok vatandaşın araştırdığı isim olmaya devam ediyor. Futbolculuk kariyerinde Galatasaray'da adından sıkça söz ettiren Barış Özbek, futbola ise Almanya'da başlamıştır. Futbolculuk kariyerine 2020 yılında son veren Barış Özbek, Survivor 2021 ünlüler takımı kadrosundaki yerini aldı. Peki, Survivor Barış Özbek kimdir nereli ve hangi takımlarda oynadı? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Survivor Barış Özbek, yarışmada adından sıkça bahsettiren isim olmaya devam ediyor. Futbolu geçtiğimiz yaz bırakması dolayısıyla henüz atletik yapısını kaybetmeyen Barış Özbek, Essen'den 2007 yılında Galatasaray'a transfer olmasının ardından Galatasaray, Trabzonspor, Kayserispor ve Fatih Karagümrük formaları giydi. Ünlü futbolcu, Minecan Özbek ile evlidir.

BARIŞ ÖZBEK KİMDİR?

Futbolculuğu döneminde pek çok mevkide oynaması ile tanınan Barış Özbek, 14 Eylül 1986 tarihinde Almanya'da doğmuştur. Ünlü isim futbola BG Schwerin altyapısında başladı.

Essen'den 2007 yılında Galatasaray'a transfer olan Barış Özbek, 2008 yılında şampiyonluk yaşadı. 2013 yılında Trabzonspor'a transfer olan Özbek, Union Berlin, Duisburg, Kayserispor ve Fatih Karagümrük formaları giydi.

Survivor Barış Özbek kimdir nereli kaç yaşında, hangi takımda oynadı Adı yıllarca yeşil sahalarda anılmıştı

1986 yılında Almanya'da doğan eski futbolcu, geçtiğimiz sezonun sonunda futbolculuk kariyerine son verdi.

Barış Özbek, Minecan Özbek ile evlidir.

False