GeriFutbol Son Dakika Transfer Haberleri | Galatasaray Ndiaye ile el sıkıştı, top Stoke'ta! Yıllık ücreti...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son Dakika Transfer Haberleri | Galatasaray Ndiaye ile el sıkıştı, top Stoke'ta! Yıllık ücreti...

Son Dakika Transfer Haberleri | Galatasaray Ndiaye ile el sıkıştı, top Stoke'ta! Yıllık ücreti...

Hürriyet Gazetesi Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük, sarı-kırmızılı yönetimin orta saha transferi için Badou Ndiaye ile anlaşmaya vardığı ve Stoke City ile görüşmelerin sürdüğünü açıkladı.

Muhabirimiz Ali Naci Küçük, orta saha transferi için çalışmalarını sürdüren Galatasaray'ın, eski oyuncusu Badou Ndiaye ile şartlarda anlaştığını aktardı. Transfere teknik direktör Fatih Terim'in onay verdiği ve İngiliz kulübü Stoke City ile yapılacak görüşmelerin ardından transfer nokta konulacağı bilgisi verdi.

İşte Ali Naci Küçük'ün açıklamaları;

Hatayspor ile oynanan hazırlık maçı sonrasında orta saha transferinde görüşmelerini hızlandıran Galatasaray'da sürpriz bir isim ön plana çıktı. Stoke City, Badou Ndiaye'yi yeniden kiralama kararı aldı. Galatasaray eski oyuncusuyla görüşmelere başladı. Yaklaşık 4 gündür transfer heyeti, Badou Ndiaye ile görüşüyor.

NDIAYE ŞARTLARI KABUL ETTİ

Ndiaye, Galatasaray'ın şartlarını kabul etti. Ücretinde de ciddi anlamda indirim yaptı. Eğer Galatasaray, İngiliz kulübüyle anlaşırsa Ndiaye 1 yıllığına kiralanacak ve yeniden sarı-kırmızılı formayı giyecek.

FATİH TERİM ONAY VERDİ

Fatih Terim de eski oyuncusunun sarı-kırmızılı takıma geri dönmesine izin vermiş durumda. Bu transfer önümüzdeki hafta netlik kazanacak. Galatasaray, hem oyuncunun maaşını hem kiralama bedelini 2-2.5 milyon euro arası bir maliyete sıkıştırırsa Ndiaye, sarı-kırmızılı takımın formasını giyecek.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

TRANSFER ÖZEL ➡️ Muhabirimiz @alinacikucuk aktarıyor: 📢 4 gündür süren görüşmelerin ardından Galarasaray, Badou NDiaye'nin transferi için oyuncuyla ilk etapta el sıkıştı. Sarı kırmızılılar, İngiliz kulübüyle anlaşırsa Ndiaye 1 yıllığına kiralanacak ve yeniden sarı-kırmızılı formayı giyecek. 🔴 FATİH TERİM ONAY VERDİ Fatih Terim de eski oyuncusunun sarı-kırmızılı takıma geri dönmesine izin vermiş durumda. Bu #transfer önümüzdeki hafta netlik kazanacak. #Galatasaray, hem oyuncunun maaşını hem kiralama bedelini 2-2.5 milyon euro arası bir maliyete sıkıştırırsa #BadouNdiaye, sarı-kırmızılı takımın formasını giyecek.

Spor Arena (@sporarena)'in paylaştığı bir gönderi ()

 

Son Dakika Transfer Haberleri | Galatasaray Ndiaye ile el sıkıştı, top Stoketa Yıllık ücreti...

Haftalık net Canlı iddaa kaybına %10'a varan iade Misli.com'da, hemen katıl!

False