Son Dakika Transfer Haberi: Ümit Özat Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünü açıkladı! Rafael Benitez iddiası...

Son Dakika Transfer Haberi: Ümit Özat Fenerbahçenin yeni teknik direktörünü açıkladı Rafael Benitez iddiası...

Fenerbahçe'de son dakika transfer haberi... Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Ümit Özat, sarı lacivertli takımda Emre Belözoğlu ile yolların ayrılmasının ardından Rafael Benitez ve yardımcılarının İstanbul ve Fenerbahçe hakkında sorular sorduğunu öne sürdü.

Haberin Devamı

Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Ümit Özat, Emre Belözoğlu döneminin resmen sona ermesinin ardından sarı lacivertli takımın yeni teknik direktörü hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu.

Ümit Özat, Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünün Rafael Benitez olabileceğini öne sürdü. Kişisel sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özat, "Benitez ve yardımcıları İstanbul'u soruyorlar, Fenerbahçe'yi soruyorlar. İhtimal çok yüksek. Yüzde 99." ifadelerini kullandı.

EMRE BELÖZOĞLU DEVAM ETMELİYDİ

Ümit Özat, Rafael Benitez iddiası öncesinde ise Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu için verilen karar hakkında yorum yaptı. Sarı-lacivertlilerin eski kaptanı, Ali Koç'un Emre Belözoğlu kararının doğru olmadığını savundu.

Ümit Özat yaptığı paylaşımda, "Bir adamı seversiniz, sevmezsiniz ama Fenerbahçe'nin hocası olarak görevine bu sene de devam etmeliydi. Takımı en iyi o tanıyor." ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili daha fazlası: