Son Dakika Transfer Haberi: Fenerbahçe'de orta sahada büyük sıkıntı var! Gustavo ya da Sosa...

Güncelleme Tarihi:

Son Dakika Transfer Haberi: Fenerbahçede orta sahada büyük sıkıntı var Gustavo ya da Sosa...
Oluşturulma Tarihi: Haziran 09, 2021 07:00

Fenerbahçe’de Gustavo ve Sosa’dan sadece biriyle devam edilmesi bekleniyor. As isimlerden olan ancak Emre Belözoğlu ile kulübeye mahkum kalan Gustavo mu son haftalarda kritik rol üstlenen Sosa mı yoksa yeni bir isim mi? F.Bahçe camiası yeni sezon öncesi ön liberonun kim olacağını merakla bekliyor.

Haberin Devamı

Spor Arena / Süleyman ARAT - F.Bahçe’de teknik adam belirsizliği sürerken, bir yandan da ön liberoda da bir bilinmezlik mevcut... Yeni sezonda takımın ön libero mevkiinde görev alacak ismin Luiz Gustavo mu, Jose Sosa mı olacağı yoksa yeni bir ön libero mu alınacağı belli değil. Bu durumun halen netlik kazanmaması, bu bölgedeki kararı yeni teknik adamın vereceği şeklinde yorumlanıyor.

Gustavo indirime yanaşmıyor

Emre Belözoğlu’nun teknik direktörlüğünde adeta kulübeye mahkum kalan Luiz Gustavo’nun Fenerbahçe’de son yılını mutsuz geçirdiği ve menajerinden Fransa’da kulüp bulmasını istediği konuşuluyor. Bir ay sonra 34 yaşına girecek olan Brezilyalı yıldız futbolcunun sarı lacivertlilerdeki ücreti Fransa’dan almasının düşük ihtimal olduğu da ifade ediliyor.

Haberin Devamı

Sosa, Arjantin’de beklemede

Bir başka merak konusu ise tıpkı Luiz Gustavo gibi ön libero’da önemli rol üstlenen Arjantinli Jose Sosa’nın durumu... Yöneticiler ve o dönem sarı lacivertli takımın başında olan Emre Belözoğlu’nun da katıldığı son toplantıda kulüple 1 yıllık daha sözleşmesi bulunmasına rağmen, 35 yaşındaki yıldızın ücretinde indirim yapması ve özel hayatına dikkat etmesi istenmişti.

Gustavo veya Sosa’nın durumları yeni teknik direktörün gelişiyle belli olacak. Bir ara ismi F.Bahçe ile anılan Biglia ise her ne kadar performansı iyi olsa da hem yaşı ve hem de bonservis talebi nedeniyle düşünülmüyor.

Hemen Misli.com'a üye ol, iddaa heyecanını Misli.com'da yaşa...

Haberle ilgili daha fazlası: