GeriFutbol Son Dakika: TFF, Beşiktaş - Karagümrük maçı sonrası o görüntüleri istedi! Cenk Tosun, Aboubakar...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son Dakika: TFF, Beşiktaş - Karagümrük maçı sonrası o görüntüleri istedi! Cenk Tosun, Aboubakar...

Son Dakika: TFF, Beşiktaş - Karagümrük maçı sonrası o görüntüleri istedi! Cenk Tosun, Aboubakar...

Şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren Beşiktaş - Karagümrük maçı sonrası yaşanan olaylarla ilgili TFF'den ilk hamle geldi. Hukuk Muşavirliği, koridorlarda yaşananlar üzerine yayıncı kuruluşa yazı yazarak ilgili kamera görüntülerini istedi. Görüntüleri ve temsilci raporlarını inceleyen Hukuk Muşavirliği, Beşiktaşlı Cenk Tosun ve Aboubakar'ı "sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle PFDK'ye sevk etti.

Tahir Kum / Spor Arena Özel - Süper Lig'de dün gece oynanan ve Beşiktaş'ın 2-1 mağlup olup büyük avantaj kaybettiği Karagümrük maçı sonrası yaşanan olaylarla ilgili TFF'den adım geldi.

Müsabakanın temsilci raporları TFF Hukuk Muşavirliği'ne ulaştı. Üç temsilcinin raporlarını inceleyen müşavirlik, karşılaşmanın hemen ardından koridorlarda yaşanan olaylar üzerine yayıncı kuruluşa yazı yazarak ilgili kamera görüntülerini istedi. 

CENK VE ABOUBAKAR PFDK'YE SEVK EDİLDİ

Bu görüntüleri temsilci raporuyla birlikte inceleyen Hukuk Müşavirliği, Beşiktaşlı futbolcu Cenk Tosun'u "sportmenliğe aykırı hareket" ve "hakaret" nedeniyle, Vincent Aboubakar'ı ise "sportmenliğe aykırı hareket" nedeniyle tedbirli olarak PFDK'ye sevk etti.

NDAO-KORKMAZ OLAYI

Yine müsabaka sonrası yaşanan ve görüntülere yansıyan Ndao ile menajer Hakan Korkmaz arasındaki hadise de TFF Hukuk Müşavirliği tarafından değerlendirildi. Ancak Hakan Korkmaz'ın TFF'ye bağlı bir menajer olmamasından dolayı Türkiye Futbol Federasyonu'nun bir yaptırım uygulaması mümkün görülmedi.

CENK TOSUN KÜFÜR ETTİ İDDİASI

Bu arada yaşanan olaylar esnasında siyah beyazlı takımın golcüsü Cenk Tosun'un eski Beşiktaşlı Roco'nun eşine küfür ettiği iddia edildi. 

MENAJER KORKMAZ İLE NDAO ARASINDA GERGİNLİK

Beşiktaş’ın Fatih Karagümrük’ü konuk ettiği maçın ardından stat koridorunda arbede yaşanmış; mücadele sonrası Ghezzal’ın menajeri Hakan Korkmaz ile Fatih Karagümrüklü futbolcu Ndao arasında gerginlik çıkmıştı.

Hakan Korkmaz ile Ndao arasında çıkan gerginlik sonrası iki tarafı ayırmak için araya Karagümrüklü Koray Altınay girmiş; Ndao’nun Hakan Korkmaz’dan şikayetçi olmasının ardından, Korkmaz polisler tarafından gözaltına alınmıştı.

Son Dakika: TFF, Beşiktaş - Karagümrük maçı sonrası o görüntüleri istedi Cenk Tosun, Aboubakar...

100 TL oyna, 100 TL kazan! Yeni üyelere özel, hemen Misli.com'a üye ol...

False