Son Dakika: Ömer Erdoğan'dan Boupendza açıklaması! "Eğer transfer olmayacaksa..."

Son Dakika: Ömer Erdoğandan Boupendza açıklaması Eğer transfer olmayacaksa...

Son dakika transfer haberi... İsmi uzun süredir transfer dedikodularına karışan Aaron Boupendz için Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan'dan açıklama geldi. Erdoğan, Boupendza'nın transfer konusu nedeniyle kafasının karıştığını ve kısa sürede konunun çözülmesini beklediklerini söyledi.

Haberin Devamı

Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, başta Fenerbahçe olmak üzere birçok kulübün ilgilendiği Aaron Boupendza'nın transferine dair açıklamalar yaptı.

TRT Spor'a konuşan Erdoğan, transferdeki belirsizliğin Gabonlu futbolcuyu da etkilediğini söylerken, durumun önümüzdeki günlerde netleşeceğini ifade etti.

Erdoğan açıklamasında, "Açıkçası bizim de merakla beklediğimiz bir konu. İlgilenen takımlar oluyor. Görüşmeler oluyor. Biz de net bir şey bilmiyoruz. Transfer sezonu kapanana kadar bu söylenti devam edecek. Bu durum oyuncunun da konsantrasyonunu etkiliyor. Kulübümüzün de oyuncuyla sözleşme uzatma olayı var. Gitmeyecekse sözleşmesini uzatmak istiyor kulübümüz. Önümüzdeki günlerde belli olur. Şu an bizimle beraber. İyi de çalışıyor. Umarım hem bizim hem de kendisi için hayırlısı olur" ifadelerini kullandı.

Son Dakika: Ömer Erdoğandan Boupendza açıklaması Eğer transfer olmayacaksa...

Haberin Devamı

Hemen Misli.com'a gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle sanal bahis oyna...

Haberle ilgili daha fazlası: