GeriFutbol Son Dakika Haberi | Norveç'te Galatasaray'ın yıldızı Omar Elabdellaoui'nin testini sızdıranlar için flaş karar!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son Dakika Haberi | Norveç'te Galatasaray'ın yıldızı Omar Elabdellaoui'nin testini sızdıranlar için flaş karar!

Son Dakika Haberi | Norveç'te Galatasaray'ın yıldızı Omar Elabdellaoui'nin testini sızdıranlar için flaş karar!

Norveç'te Omar Elabdellaoui'nin koronavirüs testinin pozitif olduğunu basına sızdıranlar için flaş bir karar alındı.

Norveç'ten Dagbladet'te yer alan habere göre; 29 yaşındaki Omar Elabadellaoui, 13 Kasım akşamı koronavirüs olduğunu öğrendi ve haber kısa bir süre sonra tüm Norveç basınında yer almaya başladı.

Norveç Milli Takımı, çıkan haberler üzerine Avusturya'ya yedek takımını gönderdi. Ancak, Omar'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını basına sızdıranlar aynı zamanda Galatasaraylı oyuncunun mahremiyet haklarını da ihlal ettiler. Norveç polisi de bu bilgiyi sızdıranın peşine düştü

TV2'den Svein Graff, "Saat 22.30 gibiydi. Omar'ın koronavirüs testinin pozitif olduğuna dair bilgi bize ulaştı. Bilgi bize geldiğinde oyuncu uyuyormuş. Milli takım doktorunun bile Omar'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığından haberi yokmuş. Haberler çıkınca milli takım doktorunu uyandırıyor, soruyorlar. O da kendi bilgisayarından sonuçlara bakıyor ama sonuçların bilgi ekranında olmadığını söylüyor." açıklamasını yaptı.

Polis Müfettişi Kruszweski, İz üstündeyiz. Soruşturmanın faydası için daha fazla detay vermek istemiyorum. Ancak, kısa süre sonra delillerimizi tek tek masanın üstüne koyacağız. Bu dosya, 2021'in ilk çeyreğinde kapanacak. Biz bu davaya halka ibret olması açısından dikkat ediyoruz. Bir kişinin mahremiyetinin ihlalinin ne kadar ağır bir suç olduğunu tüm Norveç görmeli. Bu kişi meşhur bir milli takım oyuncusu da olabilir ancak sonuç fark etmez. Bu nedenle Omar'ın test sonucunu basına sızdıran kişi en az 1 yıl hapis yatacak" şeklinde açıklama yaptı(Sporx)

 

Son Dakika Haberi | Norveçte Galatasarayın yıldızı Omar Elabdellaouinin testini sızdıranlar için flaş karar

Sanal Oyunlar SADECE Misli.com'da! Oyun türünü seç, tahmini yap, tutarı belirle ve hemen oyna...

False