GeriFutbol Son dakika haberleri: Fenerbahçe'de sıcak saatler! Emre Belözoğlu sonrası 4 isimle daha yollar ayrılıyor...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son dakika haberleri: Fenerbahçe'de sıcak saatler! Emre Belözoğlu sonrası 4 isimle daha yollar ayrılıyor...

Son dakika haberleri: Fenerbahçe'de sıcak saatler! Emre Belözoğlu sonrası 4 isimle daha yollar ayrılıyor...

Fenerbahçe'de son dakika gelişmesi... Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un, ‘şampiyonluğu kaybetme nedenlerimizden biri’ dediği departmanlarda operasyon başlıyor. Emre Belözoğlu ile yolların ayrılmasının ardından 4 ayrılığın daha kapıda olduğu ortaya çıktı.

Spor Arena / Süleyman ARAT - Antrenör Volkan Demirel, Mehmet Aurelio ve Fatih Yıldız ile idari koordinatör Selçuk Şahin ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, teknik ekipten sadece Zeki Murat Göle’nin görevine devam etmesi bekleniyor.

F.Bahçe Başkanı Ali Koç’un geçtiğimiz günlerde düzenlediği sohbet toplantısının en önemli bölümlerinden biri; teknik heyet ve idari kadroya ilişkindi. Takımın 3 senedir başarısız olmasının sebeplerini anlatan Koç, “Bu sene şampiyonluğu kaybetme sebeplerimizden bir tanesi, takım ve aile olamamamızdır. Üç senedir benim istediğim Samandıra havasını, disiplinini sağlayamamamızda, olumsuz unsur olduğunu düşündüğümüz bazı kişilerle yollarımızı ayıracağız” diyerek, önemli değişiklikler yapılacağını açıkça ifade etmişti.

DEMiREL KURSA GiDiYOR

Koç’un bu sözlerinin ardından futbol takımında görev yapan antrenörlerin ve idari kadronun tamamına yakınının yenilenmesi bekleniyor. Antrenör Mehmet Aurelio ve Fatih Yıldız ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılırken, sadece Zeki Murat Göle’nin göreve devam edeceği belirtildi.

Antrenör Volkan Demirel ve sportif direktör yardımcılığı yapan Selçuk Şahin’in de kendi kanatlarıyla uçma kararı aldığı öğrenildi.

Son dakika haberleri: Fenerbahçede sıcak saatler Emre Belözoğlu sonrası 4 isimle daha yollar ayrılıyor...

Bir süredir TFF’nin A Lisans Antrenör kursuna giden Demirel, başka bir kulüpte görev almayı planlıyor. Şahin de Demirel gibi teknik adamlık kariyerini başlatmayı hedefliyor.

Ayrıca idari menajer Volkan Ballı ile de yolların ayrılması gündemde. Ballı, Aralık 2018’den beri bu görevi yürütüyor.

Son dakika haberleri: Fenerbahçede sıcak saatler Emre Belözoğlu sonrası 4 isimle daha yollar ayrılıyor...

Hemen Misli.com'a üye ol, iddaa heyecanını Misli.com'da yaşa...

False