GeriSpor Son Dakika Haberi: Beşiktaş'ta Necip Uysal 7.8 milyonu tek kalemde sildi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son Dakika Haberi: Beşiktaş'ta Necip Uysal 7.8 milyonu tek kalemde sildi

Son Dakika Haberi: Beşiktaş'ta Necip Uysal 7.8 milyonu tek kalemde sildi

Necip Uysal sözleşmesini 1 yıl uzatırken büyük bir fedakârlıkta bulundu. Tecrübeli oyuncu yönetimle yeni bir sözleşme için el sıkıştı. Necip, son iki sezondan kalan toplam 7.8 milyon TL’lik alacağından vazgeçerken, Başkan Ahmet Nur Çebi bu fedakârlığı için oyuncusuna teşekkür etti.

Beşiktaş’ta yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdüren transfer komitesi, sözleşmesinin bitmesine 1 sene kalan Necip Uysal ile her konuda anlaşmaya vardı. Futbola 2001’de Bayrampaşa Yeniyolspor’da başladıktan sonra 2004’te Beşiktaş alt yapısına giren ve o günden bu yana sadece siyah beyazlı formayı giyen Necip, 2023’e kadar sürecek yeni bir sözleşmeye imza atacak. Önceki gün Başkan Ahmet Nur Çebi ile yöneticiler Emre Kocadağ ve Erdal Torunoğulları ile bir araya gelen 30 yaşındaki futbolcu, Beşiktaş’ı çok sevdiğini ve futbolu da burada bırakmak istediğini söyledi.

MAAŞI 4 MiLYON TL

Mevcut sözleşmesini 1 yıl daha uzatan Necip büyük de bir fedakarlıkta bulundu. Başkan Çebi, tecrübeli futbolcunun 20192020 yılından 2,8 milyon, 2020-2021 yılında ise 5 milyon TL’lik alacağından vazgeçtiğini belirterek, “Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda hareket eden Necip’i tebrik ederim. Bu fedakarlığın bizim için anlamı büyük” diye konuştu. Necip ise “Benim önceliğim para değil, arma ve şampiyonluklar” dedi.

Son Dakika Haberi: Beşiktaşta Necip Uysal 7.8 milyonu tek kalemde sildi

Misli.com'dan yeni üyelere özel kampanya! 100 TL oyna, 100 TL kazan, hemen katıl...

 

False