Son Dakika: Galatasaray Başkanı Burak Elmas açıkladı! Falcao, Feghouli, Morutan...

Son dakika haberi... Galatasaray'daki gelecekleri belirsizliğini koruyan Sofiane Feghouli ve Radamel Falcao'yla ilgili başkan Burak Elmas'tan açıklama geldi. Elmas, iki futbolcudan kulüp bulmalarını istediğini söyledi. Galatasaray Başkanı ayrıca Morutan'ın transfer etmeyeceklerini belirtti.

Haberin Devamı

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Radamel Falcao ve Sofiane Feghouli'yi kadroda düşünmediklerini açıklarken, Morutan için bir görüşme yapmadıklarını ve yapmayacaklarını ifade etti.

İşte Elmas'ın açıklamaları;

Morutan ile ilgili resmi teklif, yazışma, görüşme olmadı. Olmayacak.

Kulüpler ile aracı kullanmadan görüşüyorum. Halil Dervişoğlu için görüştüm. Kulübü bir karar vermedi henüz. Karar verince tekrar görüşeceğiz.

Falcao ve Feghouli ile görüştüm. Bize hizmetleri oldu fakat bu ücret yapısıyla, bu maliyetle Galatasaray'ın yeni finansal yapılanması çerçevesinde ücretlerinin ödememizin mümkün olmadığını ve kendilerine kulüp bulmalarını rica ettim. Umarım onlar da bizim nezaketimize karşılık vererek kısa sürede kendilerine kulüp bulurlar ve iyi ilişkilerle yolları ayırırız. Bu yönetim kararıdır, iki oyuncuyu da mali olarak gelecek sezon kadrosunda düşünmüyoruz.

Son Dakika: Galatasaray Başkanı Burak Elmas açıkladı Falcao, Feghouli, Morutan...

Haberin Devamı

Hemen Misli.com'a gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle sanal bahis oyna...

Haberle ilgili daha fazlası: