GeriFutbol Son Dakika: Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun soyunma odası sözleri: Tek bir kişiyi bile arkada bırakmayacağız
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Son Dakika: Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun soyunma odası sözleri: Tek bir kişiyi bile arkada bırakmayacağız

Fenerbahçe’de Malatya deplasmanında kaybedilen puanların hayal kırıklığı yaşanırken Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu, karşılaşmanın hemen ardından oyuncuları net bir şekilde uyardı, aynı zamanda sahip çıktı.

Fenerbahçe’de Malatya deplasmanında kaybedilen puanların hayal kırıklığı yaşanırken Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu oyuncularını hem uyardı, hem sahip çıktı.

Maç sonu soyunma odasında oyuncularına bir konuşma yapan Belözoğlu; “Şunu bilin kapasite olarak sizden çok daha aşağıda bir takıma puan verdiniz. Ancak biz burada sizin arkanızda, Fenerbahçe Forması giyen herkesin arkasında durmaya devam edeceğiz. Tek bir kişiyi bile arkada bırakmayıp, laf söylenmesine izin vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ligde daha kat edilecek yol olduğuna değinen Emre Belözoğlu, rakiplerinin de kayıplar yaşayacağını ancak kendilerinin artık kayıba tahammüllerinin kalmadığını söyledi.

Şampiyonluğa olan inancının hala devam ettiğini belirten Futbol A Takım Direktörü Emre Belözoğlu; “ Ben inanmadığım şeyi söylemem, devam edeceğiz her gün daha çok çalışıp üstüne koyacağız” ifadelerini kullandı.

Emre Belözoğlu Sezon Sonu Hedeflerini Ve Ligin Tekrar Başlamasını Değerlendirdi

 

Son Dakika: Fenerbahçede Emre Belözoğlunun soyunma odası sözleri: Tek bir kişiyi bile arkada bırakmayacağız

10.000 TL'ye varan "Hoş geldin bonusu" sadece Misli.com'da! Hemen üye ol...

False