Son dakika: Fenerbahçe Beko'da Erdem Can ile yollar ayrıldı! NBA takımı Utah Jazz yolcusu...

Son dakika: Fenerbahçe Bekoda Erdem Can ile yollar ayrıldı NBA takımı Utah Jazz yolcusu...

Fenerbahçe Beko, 2012 yılında bu kadar görev yapan yardımcı antrenör Erdem Can ile yolların ayrıldığını açıkladı. Erdem Can kariyerine NBA takımı Utah Jazz'da başantrenör Quin Snyder'in yardımcısı olarak görev yapacak.

Haberin Devamı

Fenerbahçe Beko'dan yapılan açıklama şu şekilde:

Fenerbahçe Ailesi’ne 2012 yazında katılan ve EuroLeague şampiyonluğu başta olmak üzere erkek basketbolda yaşadığımız birçok özel başarıda emekleri bulunan yardımcı antrenörümüz Erdem Can ile yollarımız karşılıklı anlaşmaya varılarak ayrılmıştır. Erdem Can, kariyerine NBA’de devam edecektir.
 
Erdem Can, takımımızda görev yaptığı süreçte ortaya koyduğu çalışma azmi ile teknik ekibimizin en önemli parçalarından biri olmuş; birçok genç antrenöre örnek teşkil edecek kişisel gelişimiyle basketbolun en prestijli organizasyonlarından biri olarak kabul edilen NBA Yaz Ligi’nde de antrenör olarak takımımızı ve ülkemizi defalarca temsil etmiştir.
 
Erdem Can, şimdi ise bir Türk antrenör olarak bir ilke imza atacak ve NBA’de yardımcı koçluk yaparak bizleri gururlandırmaya devam edecektir.
 
Değerli antrenörümüz Erdem Can’a, Fenerbahçe Ailesi’ne yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerindeki bu yeni dönemde kendisine sonsuz başarılar dileriz.

Haberle ilgili daha fazlası: