GeriFutbol Serdar Ali Çelikler: Galatasaray'ın asıl sınavı..."
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Serdar Ali Çelikler: Galatasaray'ın asıl sınavı..."

Serdar Ali Çelikler: Galatasaray'ın asıl sınavı..."

Spor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Kasımpaşa-Galatasaray maçının ardından değerlendirmelerde bulundu. Çelikler, CNN TÜRK’te yayınlanana Pazar Akşamı Futbol programında şunları söyledi:

Galatasaray’da Benfica maçı gibi bir seviyede orta saha oyuncularının eksiklikleri görünüyor. Bu maç, 6-0 kazanılan Ankaragücü maçı ya da eksik kadroyla gelen Trabzonspor’a karşı yapılan maçta Belhanda ve Feghouli çok fazla alan buldu ve performansları çok arttı. Ancak 2 hafta sonra oynanacak Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının Galatasaray için çok zor geçeceğine şimdiden iddiaya girerim. O maçın çok zor geçeceğine eminim. Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve benzer deplasmanlarda Galatasaray’ın santrfora ihtiyaçları olacak. Bu tip maçlar Galatasaray’ın asıl sınavı.”

Günün en popüler iddaa tercihlerini incelemek için buraya tıklayın!

Serdar Ali Çelikler, Kasımpaşa-Galatasaray maçını değerlendirdiSpor yorumcusu Serdar Ali Çelikler, Kasımpaşa-Galatasaray maçının ardından değerlendirmelerde bulundu. Çelikler, CNN TÜRK’te yayınlanana Pazar Akşamı Futbol programında şunları söyledi:“Galatasaray’da Benfica maçı gibi bir seviyede orta saha oyuncularının eksiklikleri görünüyor. Bu maç, 6-0 kazanılan Ankaragücü maçı ya da eksik kadroyla gelen Trabzonspor’a karşı yapılan maçta Belhanda ve Feghouli çok fazla alan buldu ve performansları çok arttı. "
False