Rojin Haspolat kimdir nereli kaç yaşında?

Rojin Haspolat kimdir nereli kaç yaşında

Rojin Haspolat, Ozan Tufan ile 28 Eylül 2020 tarihinde nişanlanmasının ardından araştırılan isim olmaya başladı. Fenerbahçe'nin genç futbolcusu Ozan Tufan ile bir süredir birliktelik yaşayan Rojin Haspolat, önceki akşam evliliğe doğru ilk adımı attı. Peki, Rojin Haspolat kimdir nereli kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

Haberin Devamı

Rojin Haspolat, Ozan Tufan ile evlilik yolundaki ilk adımı önceki akşam attı. Yaklaşık 2 yıldır aşk yaşayan çift, 28 Eylül 2020 tarihinde nişanlandı. Çiftin nişan kurdelesini Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kesti. Törende Emre Belözoğlu da yer aldı.

Ozan Tufan'ın nişanlısı Rojin Haspolat, Önce Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi’nden mezun oldu, daha sonra Bilgi Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü’nü bitirdi.

Ozan Tufan’la tam 2 yıldır ciddi bir arkadaşlık yaşayan Haspolat, bazı sanat dergilerinde editörlük ve sanat festivali organizasyonu yapıyor.

Ozan’ın, menajeri Mirsad Türkcan ve Rojin Haspolat’ın önerisiyle evini Acarkent’ten Zekeriyaköy’e taşıdığı gelen haberler arasında.

Ozan Tufan, sevgilisi Rojin Haspolat ile nişanlandıOzan Tufan, sevgilisi Rojin Haspolat ile nişanlandı. Ali Koç ve Emre Belözoğlu çifti yalnız bırakmadı.