GerieSpor Riot, League Of Legends Dünya Şampiyonası'nı Şanghay'da yapacağını açıkladı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Riot, League Of Legends Dünya Şampiyonası'nı Şanghay'da yapacağını açıkladı

Riot, League Of Legends Dünya Şampiyonası'nı Şanghay'da yapacağını açıkladı
Abone Olgoogle-news

Riot Games resmi olarak 2020 ve 2021 League of Legends Dünya Şampiyonası planını cuma günü açıkladı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle, 2020 dünya şampiyonası 25’ten 31 Eylül’e kadar Şanghay’da düzenlenecek ve 2014’ten bu zamana kadar olan dünya çapında ülkece şehirlerarası turlarından kaçınacak. Finaller Şanghay Pudong Futbol Stadyumunda düzenlenecek.

Riot Games CEO’su Nicolo Laurent, Riot’un Twitter açıklamasında: "COVİD-19 etkisini yakından izliyor, yerel ve ulusal yetkililerle, dış risk ve güvenlik danışmanlarıyla işbirliği yapıyoruz ve dünyadaki çeşitli sağlık kuruluşlarının rehberliğini takip etmeye devam ediyoruz" dedi.

Laurent, her şeyi Şanghay’da tutmanın, e-spor ekibinin oyuncuların ve görevlilerin rahatlığını daha yakından izlemesine izin vereceğini de sözlerine ekledi.

Çin’in resmi League of Legends profesyonel müsabakası, LoL Pro Ligi, şu anda Şanghay’da Hongqiao World IE Hub’da yapılıyor. Takımlar ve yayın ekibi mekandan canlı yayın yapıyorlar fakat seyirci izni yasak. 2020’de Çin genelinde seyahat eksikliği nedeniyle, dünya şampiyonası 2021’de tam bir ülke turuyla Çin’e tekrardan gelecek.

Çin’deki son dünya şampiyonası 2017’de olmuştu. Oyuncular, personeller ve hayranlar Pekin’deki Ulusal Stadyum ’daki (Bird’s Nest) finallere ile Wuhan, Guangzhou ve Şanghay’a seyahat etmişti. 2021 League of Legends Dünya Şampiyonası’nda yapılması planlanan Kuzey Amerika, 2022’de ev sahipliği yapacak.

Riot, League Of Legends Dünya Şampiyonasını Şanghayda yapacağını açıkladı

Haftalık net Canlı iddaa kaybına %10'a varan iade Misli.com'da, hemen katıl!

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle