GeriDiğer Milli Piyango'nun şans oyunları, Misli.com'la "çok yakında" evinize geliyor!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Milli Piyango'nun şans oyunları, Misli.com'la "çok yakında" evinize geliyor!

Milli Piyango'nun şans oyunları, Misli.com'la "çok yakında" evinize geliyor!

Sanal platforma geçtiğimiz haftalarda "Süper Piyango" taşınmış ve oldukça ilgi çekmişti. Şimdi de sıra diğer Milli Piyango oyunlarına geldi! Sayısal Loto, On Numara, Şans Topu ve yeni adıyla Para Loto da Misli.com'la "çok yakında" evinize kadar geliyor...

Bu bir ilandır

Geçtiğimiz haftalarda Milli Piyango tarafından sanal platforma "Süper Piyango" adıyla yeni bir oyun taşınmıştı.

Büyük ilgi gören bu oyunda Misli.com 1 değil, tam 2 kez en büyük ikramiye olan 500 bin TL'yi oyuncularına kazandırdı! 

Misli.com'dan 3 TL'ye Süper Piyango biletini alan talihliler, büyük ikramiye sevinci yaşadı...

Sayısal Loto, On Numara, Şans Topu ve yeni adıyla Para Loto da evinize geliyor!

Milli Piyango'nun yıllardır oynanan ve kendine has günlerinde ikramiye dağıtan Sayısal Loto, On Numara ve Şans Topu'nun yanında, yeni adıyla Para Loto da "çok yakında" sanal platforma taşınıyor.

Sayısal Loto: Katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4 ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan şans oyunudur. Bu oyunun çekilişleri Çarşamba ve Cumartesi günlerinde yapılmaktadır.

On Numara: Her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır. Bu oyunun çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır.

Şans Topu: İki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numara seçerek oyuna katılabilir. İkramiye grupları ise (5+1), (5), (4+1), (4), (3+1), (3), (2+1) ve (1+1)'dir. Bu oyunun çekilişleri haftada bir kez Çarşamba günlerinde yapılmaktadır.

Para Loto: Bilinen adı Süper Loto olan bu oyunda; katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4 ve 3 sayıyı bilmeleri beklenmektedir. Bu oyunun çekilişleri haftada bir kez Perşembe günleri yapılmaktadır.

Bilinmesi gerekenler...

- Şans Oyunları için kuponlarınızı, çekilişin gerçekleştirilmesinin ardından 00:00'dan itibaren, bir sonraki çekiliş günü, çekilişten 2 saat öncesine kadar Misli.com'da oluşturabileceksiniz.

- Bir kolonda 20 bin TL’nin altındaki tüm ikramiye kazançlarınız Misli.com hesabınıza otomatik olarak yansıyacak, 20 bin TL'nin üstündeki kazançlarınız için ise "İkramiye Ödeme Formu" dolduracaksınız.

Süper Piyango biletinizi almak için hemen buraya tıklayın!

Milli Piyangonun şans oyunları, Misli.comla çok yakında evinize geliyor

False