LeBron ile George, Lakers’a Gelmek İçin Birbirleriyle Görüşecek!

LeBron ile George, Lakers’a Gelmek İçin Birbirleriyle Görüşecek

NBA’in saygın muhabirlerinden Adrian Wojnarowski, dün gece çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Haberin Devamı

NBA’de Finaller devam ediyor ancak çoktan ligde kalan 28 takım adına yaz dönemi kadro planlama çalışmaları başladı. Bu 28 takımın içinde 1 tanesi var ki, 2018 yazı için çalışmalara 2017 Haziranında başladı. Los Angeles Lakers, geçen Haziran ayında Nets ile yaptığı takastan bu yana 2018 yazında iki maksimum kontratlık maaş bütçesi boşluğu açmaya çalışıyor ve bu çalışmalarının karşılığını almaya başlayabilir gibi gözüküyor.

ESPN’in saygın muhabiri Adrian Wojnarowski, dün bu yaz serbest kalacak Paul George ile LeBron James’in Lakers‘a katılma konusunda birbirleriyle bir takım konuşmalar gerçekleştireceğini söyledi.

“Paul George için en ilginç senaryo LeBron James ile Los Angeles’ta birleşmesi olarak duruyor” dedi Wojnarowski ve ekledi, “Çünkü sadece Paul George’u almak Lakers’ı şampiyonluk adayı yapmaz. Ancak LeBron James’in Los Angeles’ın kapısından girmesi her şeyi değiştirir ki hem James hem de George için gerekli maaş boşluğunu oluşturmak Lakers için son derece kolay gözüküyor. Bu oyuncular Temmuz ayına geldiğimizde birbirleriyle bu konuda görüşme hatta görüşmeler gerçekleştireceklerdir.”

Los Angeles Lakers’ın iki oyuncuyu da çok uzun zamandır istediği biliniyor. Los Angeles ekibinin LeBron için Sixers, George için Thunder ile çekişmesi bekleniyor.(EUROHOOPS)

Haberin Devamı

Günün en popüler bahislerini incelemek için buraya tıklayın! 

Haberle ilgili daha fazlası: