GeriSpor Arena Kocaman kararını verdi! Yıldız oyuncu kampa götürülmüyor...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kocaman kararını verdi! Yıldız oyuncu kampa götürülmüyor...

Abone Olgoogle-news

Fenerbahçe'de müzmin sakat Robin van Persie, takımın Antalya'da yapacağı kampa götürülmeyecek. Sarı lacivertli kulüp Hollanda'lı oyuncunun menajerini kulübe çağırarak ayrılık şartlarını görüşüyor. Sarı lacivertlilerde ayrıca Ozan Tufan'ın da durumu kritik...

Aykut Kocaman'ın planları arasında yer almayan Robin van Persie için karar verildi. Hollandalı oyuncu artık gözden çıkarıldı.

Sarı lacivertliler devre arası hazırlıklarını sürdürmek üzere rotasını Antalya'nın Belek ilçesi olarak belirledi. Sarı lacivertlilerin takım iskeletini oluşturacağı, transfer raporunun ve gönderileceklerin belirleneceği kamp öncesi, Aykut Kocaman'ın da raporu ile Robin van Persie kampa götürülmeyecek.

MENAJERİ ÇAĞRILDI!
Bu gelişmenin üzerine Fenerbahçe yönetimi Robin van Persie'nin menajerini İstanbul'a çağırarak ayrılık şartlarını görüşüyor. Sarı lacivertlilerin Hollandalı oyuncuyla ilgili kısa sürede bir karar vermesi bekleniyor.

Kocaman kararını verdi Yıldız oyuncu kampa götürülmüyor...

"KENDİNE KULÜP BUL"
Sarı lacivertlilerde diğer gündem maddesi ise Ozan Tufan... Teknik Direktör Aykut Kocaman genç oyuncuyla 4 ayrı toplantı gerçekleştirdi. Bu toplantılar sonucunda Ozan'dan beklediği geri dönüşü alamayan Kocaman'ın, Ozan'dan kendisine kulüp bulmasını istediği gelen bilgiler arasında. Fenerbahçe'de tüm gözler kampa çevrilmiş durumda. Ancak Kocaman'ın Ozan ile son bir kez daha bir araya gelerek, genç oyuncu ile yola devam edip etmeyeceğinin kararını vereceği öğrenildi.

 

Neymar'ın PSG forması ile tüm golleri

False