Hüseyin Üneş kimdir kaç yaşında? Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş hakkında detaylar

Hüseyin Üneş kimdir kaç yaşında Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş hakkında detaylar

Hüseyin Üneş, Erzurumspor kulübünde başkanlık görevini sürdürüyor. 5 Ocak 2019 tarihinden bu yana Büyükşehir Belediye Erzurumspor kulübünde başkanlık görevine devam eden Hüseyin Üneş, daha önce kulüpte dış ilişkiler sorumlusu olarak görev almıştır. Peki, Hüseyin Üneş kimdir kaç yaşında? İşte, o isim hakkında merak edilen bazı bilgiler

Haberin Devamı

Hüseyin Üneş, 02 Şubat 1981 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.

İlk, orta ve lise tahsilini İstanbul’da devam ettirdi. Üniversite eğitimini ise İstanbul Maltepe Üniversitesi- İletişim Fakültesinde tamamladı. Hüseyin Üneş, ticari serüvenine 1998’de 18 yaşında inşaat ve petrol sektöründe faaliyet gösteren Teknosan İnşaat A.Ş yönetim kurulu başkanı olarak başlamış ve 2012’ye kadar bu görevini devam ettirmiştir.

2013 yılında Gölyurt İnşaat Enerji A.Ş’yi kurmuştur. 2014 Kargı Baz Metal A.Ş yönetim kurulu başkanlığı, 2014 Anatolia Maden A.Ş yönetim kurulu üyeliği, 2017 Pozitif Polimetal Bakır İşletmeleri A.Ş yönetim kurulu başkanlığı görevlerini halen sürdürmektedir.

Spora ve özellikle futbola olan tutkusu, onu 2015 yılında Erzurum B.B Spor’da dış ilişkiler sorumlusu sıfatı ile yönetime girmesine sebep olmuştur. Hüseyin Üneş evli ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Haberle ilgili daha fazlası: