GeriFutbol Galatasaray'da Fatih Terim'den transfer ve Radamel Falcao açıklaması! 'Memnunum'
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galatasaray'da Fatih Terim'den transfer ve Radamel Falcao açıklaması! 'Memnunum'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, BB Erzurumspor'u 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu.

Süper Lig'de BB Erzurumspor'u 2-0 mağlup eden Galatasaray'da Mostafa Mohamed, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

İşte Fatih Terim'in sözleri;

Oyuna çok iyi başladık. Kontrolünü elimize aldık. Genel olarak buradaki maçlarda böyle oluyor. Oyunu hemen diğer sahaya yıkmaya çalışıyoruz. Bu sahada yapabileceğimiz pas oranının en yükseğini yapmaya çalıştık

POZİSYONLARI VERMEMLİYDİK

İlk yarıda rakip bir pozisyona girdi, onun haricinde kalemizde tehlike olmadı. İkinci yarı beklediğimiz gibi geçti ama bir-iki fazla pozisyon verdik, onları vermemeliydik. Bizim oyun anlayışımızda, bizim için en büyük sıkıntı rakibin geçiş hücumları

RİSKİ GÖZE ALACAĞIZ

Geçişi savunmak zordur. Bu riski de göze alacağız. Kazandığımız için mutluyum, oyuncularımı kutluyorum.

FEGHOULI'YI RİSKE ETMEK İSTEMEDİM

Feghouli'yi bugün alabilirdim ancak riske de etmek istemedim. Falcao'yu da gördük. İyi çalıştı, hazırlandı. Bize fayda sağlayacaktır.

EKİBİMİZİ VE KULÜBÜMÜZÜ KUTLUYORUM

Ocak ayında gelip, kısa sürede verdikleri pozitif katkı hakikaten takdire şayan. Onun için de ayrıca mutluyum. Doğru insanlar şu an için, %100 öyle görünüyor. "Doğru seçimler yaptığı için ekibimizi ve kulübümüzü bu sebeple kutluyorum.

MUSLERA İLE GÖRÜŞÜLÜYOR

Muslera yabancı değil, bizden biri Muslera'dan en az 400 maç oynamasını bekliyorum. 2+1 mi bu, ona denk gelir herhalde. Yönetimimiz Muslera ile görüşüyor. Muslera'nın da Galatasaray ile ilgili düşünceleri zaten biliniyor. Orada bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Başkanın yönetimin de bakış açısı Muslera'nın problem olmadan bizimle devam edeceği. Ufak detaylar var. Onları konuşurlar. Herhangi bir sıkıntı olursa biz de rica eder devreye gireririz. Başkan ve Abdurrahim Bey ile konuştum. Sıkıntı yok. Yaklaşımları çok iyi.

MOSTAFA MOHAMED'İN OPSİYONU

Bu tabii zaman içerisinde bizim görüşmemizden sonra bir karara bağlanacak bir şey. Herkesin olaya sıcak baktığı, sıcak yaklaştığı ortada. Orada bir sorun olacağını sanmıyorum. Bu bir yönetim kararıdır, ona da zaman vardır. Durumdan sadece onun adına sevinelim, hep atmasını isteyelim. Öbür konuları yönetim halleder.

False