GeriFutbol Galatasaray ilk düdükle birlikte hücum edecek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Galatasaray ilk düdükle birlikte hücum edecek

Galatasaray ilk düdükle birlikte hücum edecek

Şampiyonluk yarışında Beşiktaş'la olan averaj farkını kapatmakta kararlı olan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, taktiğini belirledi.

Spor Arena / Ali Naci KÜÇÜK - G.Saray’da nefesler tutuldu ve Malatya maçı beklenmeye başlandı. Oyuncularını 2 gündür kampa alan Fatih Terim, kritik 90 dakika ile alakalı konuşma yapıp isteklerini de sıraladı.

Tecrübeli teknik adam, “Beşiktaş’ın maçını düşünmeden sahaya odaklanın. Malatya son derece ciddi rakip. Gollerimizi atıp galibiyete odaklanmalıyız. Önemli olan rakiplerin değil, bizim ne yapacağımız! Tek maç ve en büyük final! Ve unutmayın; finallerin takımı da G.Saray! Biz sahaya çıkıp kazanalım. Siz sadece bunu düşünün ve buna odaklanın” dedi.

KALEYi GÖRÜR GÖRMEZ VURUN

Terim yine beklerde Saracchi ile Yedlin’i görevlendirirken, hücum yönü de güçlü iki futbolcusundan kanat bindirmelerine imza atmalarına istedi.

Sarı kırmızılı hoca, G.Saray’ın ilk dakikadan baskı kurup golü bulmasını hedeflerken Babel, Emre Akbaba, Muhamed, Gedson ve Taylan’ın da ceza sahası çevresi ve uzaktan şutlarla rakip kalede gol aramalarını istedi.

Galatasaray ilk düdükle birlikte hücum edecek

100 TL oyna, 100 TL kazan! Yeni üyelere özel, hemen Misli.com'a üye ol...

False