GerieSpor Fortnite Sızıntıları, Sezon 5 İçin Planlanan Büyük Harita Değişikliklerini Gösteriyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fortnite Sızıntıları, Sezon 5 İçin Planlanan Büyük Harita Değişikliklerini Gösteriyor

Fortnite Sızıntıları, Sezon 5 İçin Planlanan Büyük Harita Değişikliklerini Gösteriyor

Bir Fortnite sızıntısında Sezon 5’te görülecek olan büyük harita değişiklikleri bulunuyor.

Sızıntılar hafta boyu devam etti, nitekim oyun dosyalarında olası silah eklentileri ve henüz yayınlanmamış olan üç silah görüldü. Chapter 2’nin beşinci sezonu Stealthy Stronghold ve Colossal Coliseum gibi bir dizi harita değişikliklerine konu olsa da, yeni sızıntılara göre Epic Games henüz tüm değişiklikleri tamamlamış değil. 

Fortnite haberlerini sızdırmasıyla ünlü olan Mang0e_ adlı kullanıcı, Twitter hesabında yeni Coliseum varyantının fotoğrafını paylaştı. Yeni varyant, devasa bir teknenin olduğu su kaplı bir bölümü gösteriyor. Görünen bu kısım, Holly Hedges’in dışında konumlanan ve Chapter 1’de Viking Village’ın tepesinden hatırlayacağımız kısma çok benziyor. 

Colossal Coliseum, Chapter 2’nin beşinci sezonu boyunca oldukça sık tercih edilen atlama alanlarından biri olduğu gibi haritanın merkezinde oyuncuların ilgisini çekecek yeni değişikliklerle gelmesi bekleniyor, böylelikle bu konumu boydan boya değiştirmek birçok sarsıntıyı da beraberinde getirecektir. 

Mang0e_ orijinal sızıntı tweet’ini takiben Roma’daki Coliseum bölgesinin daha önce sularla dolu olduğunu ve kalabalıklar için gemi savaşlarına sahne olduğunu söyledi. Daha önce tarihe bir atıfta bulunmamış olan Fortnite’ta bir ilki görebiliriz.

False